Viera Link - nie działa

MI4

New member
Witam
zakupiłem ostatnio Tv panasonica 50s20 oraz KD Panasonica SC-PT580EK podłączyłem tv do kina kablem techlinka 64202 oraz kablem optycznym - no i własnie na początku super funkcja viera link działała, ale krótko .... potem było tak że jak w pilocie tv właczałem przycisk viera link to pokazywało mi sie menu z wyborem dzwięku kd/tv lecz po przełączeniu na kd nie odłaczało mi wogóle dziwieku w tv (pozatym nie działał tzw. jeden pilot). teraz już nic nie działa - nawet nie pokazuje sie menu tylko po naciśnięciu przycisku viera link jest komunikat "brak (coś tam)"
próbowałem zmienic kabel hdmi ale tylko na taki sam (bo mam dwa takie same) - nic to nie dało.

co to może być??? fajna funkcja ta viera link - szkoda by było żeby nie działało:-(
 

Lendziu

New member
A masz w Menu > Konfiguracja > Ustawienia połączeń włączoną funkcję Viera Link?
Dodatkowo ja mam włączone opcje samoczynnego włączania i wyłączania.

Później sprawdź ponownie, czy masz wybrane KD w menu Viera Link..

Powinno działać, jeśli nie to wyłącz TV z sieci i włącz ponownie po paru minutach.
 

MI4

New member
A masz w Menu > Konfiguracja > Ustawienia połączeń włączoną funkcję Viera Link?
Dodatkowo ja mam włączone opcje samoczynnego włączania i wyłączania.

Później sprawdź ponownie, czy masz wybrane KD w menu Viera Link..

Powinno działać, jeśli nie to wyłącz TV z sieci i włącz ponownie po paru minutach.

dzięki bardzo :) wszystko w ustawieniach miałem powłączane - problem leżał nie w ustawieniach lecz w tym że pod hdmi2 miałem podpięte inne dvd (fergusona 686) i po odłaczeniu go wszystko działa jak nalezy viera link. widocznie podłaczenie innego urządzenia powodowało jakieś zakłócenia w działaniu tej funkcji:niewiem:
 

MI4

New member
dzięki bardzo :) wszystko w ustawieniach miałem powłączane - problem leżał nie w ustawieniach lecz w tym że pod hdmi2 miałem podpięte inne dvd (fergusona 686) i po odłaczeniu go wszystko działa jak nalezy viera link. widocznie podłaczenie innego urządzenia powodowało jakieś zakłócenia w działaniu tej funkcji:niewiem:

PS. super telewizorek
sorry zamiast edytuj wcisneło mi sie cytuj:oops:
 
Do góry