viera i brak youtube

sopelo

Member
Witam i chciałem zapytać, czy u wszystkich jest brak czy tylko u mnie youtube w tv (37e5e), to znaczy w aplikacje wchodzę i panel youtube mam, tylko filmików nie odtwarza (czarny ekran) jak puszczę play. Net mam i inne aplikacje chodzą np. tvn player.
 

cwirek11

New member
Witam i chciałem zapytać, czy u wszystkich jest brak czy tylko u mnie youtube w tv (37e5e), to znaczy w aplikacje wchodzę i panel youtube mam, tylko filmików nie odtwarza (czarny ekran) jak puszczę play. Net mam i inne aplikacje chodzą np. tvn player.


Mam tak samo czyli nie jestem sam. Prędkośc netu 20MB więc to nie zalezy od prędkości.
 

sailor_man

New member
Potwierdzam, u mnie na Panasonic TX-L47ET60E yoytube nie działa od około 25.11.2013.
Działa wyszukiwanie, ale po uruchomieniu znalezionej pozycji film nie odtwarza się. Aplikacja przechodzi do odtwarzania filmu; w górnym pasku pojawia się tylko tytuł filmu i jest aktywny przycisk "play". Film nie odtwarza się.

Nie wiem jak rozwiązać ten problem.

Mam Internet mobilny z Orange (modem USB wpięty jest do routera WiFi). Telewizor podłączałem do routera bezprzewodowo lub po kablu LAN. Speedtest wskazał, że mam download 3Mb/s a upload 1,8Mb/s.
 
Ostatnia edycja:
Do góry