Video w ZONE 2

goth73

New member
Czy jest jakiś amplituner potrafiący wysyłać sygnał video do ZONE 2 ?
Chodzi mi o to żebym mógł mając mógł mieć podłączony przez amplituner np. komputer i w tym samym czasie wysyłać do sypialni (ZONE2) obraz z np. DVD


To co znalazłem do ZONE 2 wysyła tylko sygnał audio
 

Vaderus

New member
Bez reklam
Yamahy RX-V2067, RX-V3067, najnowsze z tego roku modele 2071 i 3071. Sam korzystam z video+audio w Zone2 i dodatkowe audio w Zone3 na mojej Yamaszce 2067 - działa bez problemu do wyboru: composite, s-video, component.
 

goth73

New member
Yamahy RX-V2067, RX-V3067, najnowsze z tego roku modele 2071 i 3071. Sam korzystam z video+audio w Zone2 i dodatkowe audio w Zone3 na mojej Yamaszce 2067 - działa bez problemu do wyboru: composite, s-video, component.


Wg instrukcji Yamahy 2067 jako źródło do Zone 2 wypuszcza tylko audio. Video do zone 2 to tylko menu, radio internetowe, obsługa USB. Czy możesz do zone 2 puścić sygnał video np. z Blue Raya?
 

Vaderus

New member
Bez reklam
Wg instrukcji Yamahy 2067 jako źródło do Zone 2 wypuszcza tylko audio. Video do zone 2 to tylko menu, radio internetowe, obsługa USB. Czy możesz do zone 2 puścić sygnał video np. z Blue Raya?

Musisz doczytac instrukcje :) To co piszesz oznacza ze na video w zone2 masz dodatkowo wyświetlane niezależne menu tylko właśnie do tej strefy. Jest to niesamowicie wygodne.
Video w zone2 masz:
1. identyczne jak w mainzone jeśli dasz tryb Party
2. całkowicie niezależne jeśli dodatkowo polaczysz bd kablami component (dodatkowo do hdmi).
U mnie mam wszystkie urządzenia (BD, PS3, tuner SAT) podłączone po hdmi i po component i dlatego mam bez problemu w każdej zone niezależny obraz.
 

goth73

New member
I dokładnie to chciałem uzyskać co opisałeś w pkt. 2

Instrukcja mnie zmyliła bo napisali że tylko analogowe źródła audio:


"Only the following sources are available for Zone2 or Zone3.
AV1-4 (only analog audio input), V-AUX (only analog audio input), AUDIO1-4 (only analog audio input), PHONO, USB, NET, DOCK, TUNER"
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry