Video seder z HDMI nie moge podlaczyc do N

robertpv80

New member
Witam

Zakupiłem Video transmiter AV Video Sender 2.4 GHz , mam problem nie moge go podlaczyc do dekodera telewizji N , do mojej plazmy mam podlaczony kabelek HDMI i jak wiadomo przy podlaczonym kablu HDMI gniazdo SCARD (euro) w dekoderze jest w tym czasie wylaczone ze wzgledu na mniejsza rozdzielczosc obrazu , czy mozecie mi poradzic co mam zrobic zeby podlaczyc Video sedner i zeby jednoczesnie wysylal sygnal na drugi telewizor . Jesli podłącze po SCARD musze zmieniac rozdzielczość dekodera N , a chce miec jednoczesnie rozdzielczosc 1080 i przesyłać sygnał analogowy na drugi TV , z Video sendera sa tylko 3 gniazda chinch , czy sa moze jakies inne przejsciowki albo jakies inne rozwiazanie? na dekoderze sa tylko SCARD Component i zajete HDMI.
pozdrawiam
Robert
 

darkmajin

Member
Bez reklam
robertpv80 napisał:
Witam

jak wiadomo przy podlaczonym kablu HDMI gniazdo SCARD (euro) w dekoderze jest w tym czasie wylaczone ze wzgledu na mniejsza rozdzielczosc obrazu


chyba ze mowisz o polaczeniu bez sendera to rozdzielacze sa tyle ze bez HDCP bez czego n nie dziala przez hdmi
 

robertpv80

New member
Kupilem dokladnie ten sender allegro.pl numer aukcji 487391608 (przepraszam ze bez linka ale nie moge wysylac linkow)
chcialbym nim przesylac sygnal do drugiego TV analogowego , ktory ma 2 gniazda chinch . problem w tym ze niby sie przesyla sygnal (mam kabelek scart do dekodera N i 3 chinch do sendera) Ale musze za kazdym razem przelaczac rozdzielczosc w dekoderze przez co wylacza sie kabel hdmi do plazmy. HELP
 

darkmajin

Member
Bez reklam
niewiem czy komponent działa jezeli jest podlaczone hdmi ale wątpie
ten sender jest do sygnału SD raczej nic typu 720p 1080i tym nie przejdzie
sorki ja niemam pomysłu jak to zrobic :/
 
Do góry