V5500 czy W5500 - wylacznie do komputera

maciohappy

New member
Obraz na tv sie wyswietlil, ale w dziwnej rozdzielczosci, pragne jedynie przeczytac ze skoro wyswietlil w tej dziwnej to da sie to ustawic zeby szafa grala i buczala :)
 

Ares78

New member
Spioch napisał:
a czemu ma nie dać rady?
gf6600 w full hd nawet w sims3 można było pograć (oczywiście momentami ścinało) :p
ten radeon to nie jest monstrum ale system w full hd pociągnie
z grami gorzej
filmy-może da radę ,zależy jaki procek

I zależy jaka kompresja :) Bo z niektórymi mkv jest naprawdę ciężko i nie wiem czym jest spowodowane (miałem problemy jeszcze na stacjonarce).

maciohappy musisz skonfigurować i wszystko będzie chodzić tak jak trzeba. Przy radeonie niestety nie pomogę
 

akslow

New member
Ares78 napisał:
I zależy jaka kompresja :) Bo z niektórymi mkv jest naprawdę ciężko i nie wiem czym jest spowodowane (miałem problemy jeszcze na stacjonarce).

maciohappy musisz skonfigurować i wszystko będzie chodzić tak jak trzeba. Przy radeonie niestety nie pomogę

U mnie dobrze sie sprawdza kmplayer + coreavc wtedy filmy hd chodza plynnie podczas gdy w mediaplayer przy tych samych kodekach tna. Warto sprawdzic.

W kmplayer mozna ustawic opcje 1ghz na znajomego komputerze po wlaczeniu tej opcji filmy przyspieszyly.
 
Do góry