Utwierdzenie w wyborze

RheeTCT

New member
asoz - jeśli uważasz ,że ludzie kupują tylko np. samochody roku,wybrane przez jakąśtam gazetę to gratuluję rozeznania.Nagrody mają to do siebie,że otrzymuje je tylko jeden produkt,niezależnie od tego czy jest dużo lepszy od innych czy tylko troszeczkę.Nikt nie twierdzi,że Kuro nie jest świetne(ile razy można to powtarzać?).Ale inne są równie świetne ,a przy tym tańsze.
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Ceny na 5080XA mają charakter wyprzedażowy, a poza tym PY800 to Full HD. Trudno więc o jednoznaczne porównanie.

ArtS :)
 

Selbstverstand

New member
Przyłączam się do Pana RheeTCT.
Dziwne rzeczy co niektórzy wygadują. Mam Panasonica od 3 lat. W tym modelu nie zastosowano żadnego systemu zapobiegającego powstawaniu powidoków. A dlaczego?
Bo nie było takiej potrzeby. Docieranie również było zbędne.
Do dzisiaj nie ma ani śladu wypalenia się czegokolwiek.
Pisanie, że Pioneer poradził sobie z tym problemem najlepiej jest ŻAŁOSNE. Być może seria 70 była pod tym względem nieudana. Tego nie wiem bo nie mam i nie miałem tv tej serii. Ale faktem jest, że Panasonic osiągną perfekcje w tym zakresie podczas gdy pionek był wtedy gdzieś daleko "w lesie".

A co do samego PY800 - trzeba się udać do okulisty uważając, że jest wyraźnie gorszy od pozostałych omawianych tutaj tv. Pod pewnymi względami wyprzedza "kuraki". Pewnie właśnie dlatego Pioneer zamierza współpracować z Panasonic'em. Ale pewnie co niektórzy tutaj wiedzą lepiej niż spece od Pioneer'a.
 

donmikers

New member
Po przeanalizowaniu wszelkich za i przeciw zagościł u mnie 5080XA, po jakimś czasie napisze coś więcej. Co do zastanawiających sie nad wielkością TV, 50" do takich warunków jakie opisałem w pierwszym poście jest akurat. Dziękuje wszystkim którzy przyczynili sie do mojego wyboru.
 
Do góry