Ustawienie zestawu Monitor Audio RX

ochkarol

New member
Witam wszystkich maniaków i zapaleńców kina domowego:)Sam wpadłem w wir tej zabawy i nie powiem podoba mi się to mimo,że dopiero urodziła mi się druga córka,to na dobrą muzykę z blueraya i fajny filmik od czasu do czasu znajdzie się chwila:)Do tego celu zakupiłem Marantz sr 6006 wraz z zestawem Monitor Audio RX ale bez suba,bo nie czuję narazie potrzeby powybijanych szyb w salonie:)Mam do was prośbę o podpowiedz co do rozstawienia RXFX gdyż mój salon nie jest najlepiej ustawnym pokojem i muszę znależc kompromis..Proszę nie piszcie że nie będzie brzmiało itd bo mi już się podoba:),ale chciałbym wykorzystać jakość sprzętu i wysłyszeć z tych fx to co najlepsze,no a że nie bardzo u mnie z akustyką to proszę was o pomoc.Zamieszczam link do szkicu jak wygląda salon (przepraszam za jakość ale grafikiem nie jestem:)..)i tam w miejscach opisanych fx sa propozycje zamieszczenia kolumn.Gdzie waszym zdaniem powinny wylądować i na jakiej wysokośći??Podobno powinny byćmocowane na ścianie?czy to jest konieczność??Dzięki za wszelkie sugestie.
 

ochkarol

New member
Hallo Panie administrator ,czy tutaj jest coś nie tak?dlaczego każdy mój post nie jest odwiedzany przez ludzi??Nawet jedna osoba nie weszła tu przez 24 h a przyglądałem się innym i w każdym poście są większe liczby ludzi odwiedzających...Czy ktoś widzi w ogóle ten temat?
 
Do góry