Ustawienie głośników w pokju

dzordz1

New member
Witam,

Prosiłbym bardzo o pomoc w ustawieniu głośników (5.1) w pokoju. W miarę możliwości chciałbym uniknąć przemeblowania pokoju.
 

Attachments

  • pokoj.jpg
    pokoj.jpg
    5,3 KB · Wyś: 216

dzordz1

New member
Zastanawiam się nad takimi dwoma ustawieniami. Telewizor oczywiście będzie stał na szafce pod telewizor ;).
 

Attachments

  • pokoj1.jpg
    pokoj1.jpg
    6,1 KB · Wyś: 211
  • pokoj2.jpg
    pokoj2.jpg
    6,2 KB · Wyś: 203

squad05

New member
Rysunki są tak małe, że prawie nic na nich nie widać, ale spróbujmy..
z rysunków wyglada na to, że bedziesz tv oglądał pod bardzo ostrym kątem, kanapa jest po jednej stronie pokoju a tv po drugiej pod kątem 90 stopni do kanapy. Na przeciwko TV stoi komoda.
Moze zamienisz kanape z komodą, bedziesz miał kanape na przeciw tv - wtedy dwa głośniki obok TV, dwa kolejne po obu stronach kanapy, centralny pod tv i masz sprawe rozwiązaną
 

dzordz1

New member
OOO nie zauważyłem że to obrazki są takie małe, jutro postaram się podesłać większe. Co do propozycji to też o tym myślałem ale uznałem że jeśli postawię kanapę w miejsce komody to będę musiał między komodą a telewizorem postawić ławę i jakoś się mało zrobi miejsca i przejście na balkon będzie utrudnione. Dlatego wolałbym nie przemeblowywać pokoju. Aha pokój ma wymiary ok 320x480.
 

HILUX

New member
Ustawienie fatalne :confused:

Przydałoby się jeszcze ustawienie TV ekranem do okna i oglądanie obrazu przez odbicie w szybie :mrgreen:

Ja bym zdecydowanie przemeblował - jeśli ława jest zbyt duża to może warto pomyśleć nad jakimś małym stolikiem, który nie będzie zawadzał a pilot i gazeta się zmieszczą. Koszt nie jest wielki.
 

dzordz1

New member
Tak wiem, ustawienie mebli w pokoju nie sprzyja dobremu ustawieniu nagłośnienia :(

Podsyłam nowe obrazki mam nadziej że te się nie zmniejszą podczas wysyłania
 

Attachments

  • pokoj1.jpg
    pokoj1.jpg
    19,3 KB · Wyś: 555
  • pokoj2.jpg
    pokoj2.jpg
    19,8 KB · Wyś: 194
  • pokoj.jpg
    pokoj.jpg
    17,4 KB · Wyś: 205

dzordz1

New member
Dziękuję za wszystkie sugestie. Wiem że aktualne umeblowanie pokoju nie sprzyja dobremu rozstawieniu głośników. Po cichu liczyłem na pomoc w wybraniu 'mniejszego zła' ;)

Pozdrawiam.
 

kertis

New member
Za drzwiami, tu gdzie jest szafa walnij tv, kanapę zamień miejscami z fotelem dzięki czemu nie będzie trzeba za dużo przestawiać lawy i środek zostanie wolny. Będziesz miał kącik do oglądania z daleka od okna a i dzięki temu łatwo głośniki rozstawisz.

albo:

odwróc ten układ czyli postaw tv tam gdzie fotel, a kanapę gdzie szafa.
 
Ostatnia edycja:
Do góry