Ustawienia Sound Settings W Psp3

najdenoff

New member
Witam Forumowiczów,
Mam Problem Z Filmem - Dżwiek 5.1 Ac3 ( Bdrip Xvid )
Obraz Super, Natomiast Nie Ma Dzwięku-zainstalowalem Upgrade 3.0 Z 1 Września 09. Wlączylem Opcje Multi I Nic...
W Ustawieniach Mam Zaznaczone Wszystkie Dd 5.1, Dts 5.1, Lineary 5.1, 7.1 Etc.
Odchaczona Jest Opcja Aac I Jak Ją Zaznaczam To Jak Wychodze Z Menu Nie Jest Zasejwowana...normalnie Szlak Mnie Trafia. Jeśli Ktoś Jest Mi W Stanie Pomóc Jak Dokladnie Poustawiać Dzwięk Od A Do Z Zeby Było Tip Top Bedę Wdzięczny :)
 

debeef

New member
Bez reklam
Nie wiem jak w psp3, ale w mojej psp nie da się włączyć dzwięku 5.1:D Zresztą po co 5.1 w konsolce przenośnej:rolleyes:
 

najdenoff

New member
podaje info
ps3->hdmi->ampli->hdmi->tv
no u mnie dzwiek idzie przez ampli do zestawu 5.1 ( jak ogladam film odpalony z plejaka to wyciszam na mute tv )
pzdr i czekam na cenne wskazowki :)
 

wampir_m

New member
Ja mam podpiety tv-hdmi i ampli-optyk, w ustawieniach dzwieku daje optyk i zaznaczam ptaszkiem wszystki opcje, w zaleznosci czy gram czy ogladam film na ampli pokazuje mi czy dzwiek jest 5.1 czy stereo. Np jak konsola chodzi i ogladam neta lub fotki na ampli mam stereo, jak wlanczam gre lub film dvd z systemem 5.1 pokazuje mi 5.1. Skoro masz ustawione ps3-hdmi-ampli-hdmi-tv to w ustawieniach zaznaczasz wszystkie ptaszki i dzwiek musi byc. Moze masz film bez systemu 5.1, odpal obojetnie jaka gre i zobacz czy dziala dzwiek i co pokazuje ampli.
 
Do góry