ustawienia PANASONIC GT60

digitalus

Banned
W instrukcji jest informacja ze funkcja ustawienia zaawansowane jest dostepna gdy wybrany jest tryb obrazu wlasne ustawienia lub profesjonalny 1 lub 2.
 
Ostatnia edycja:

ffeder

New member
zgadza się Digitalus

znacie jakiś poradnik do kalibracji ?
od czego zacząć ,czym się sugerować itd. przy ustawieniach jego
 

ffeder

New member
wrzuciłem te ustawienia jest ładnie ale jakoś dalej wszystko na niebiesko podświetla
Panasonic TX-P50GT60 Reviewer's Recommended Best Settings | AVForums.com - UK Online
 

digitalus

Banned
Moze w gt60 kolor czcionki jest niebieski. Kolor czcionki jest taki wazny?:)Sprawdzales czy w menu telewizora jest opcja zmiany koloru czcionki.Takie funkcje czyli zmiana koloru czcionki sa w zewnetrznych odtwarzaczach ale moze cos sie zmienilo .Zdjecia 3 i 4, plazma g30 , sprawdz jak to wyglada gt60
http://www.hdtv.com.pl/forum/panaso...g30-telewizor-multimedialny-test-otwarty.html
w st60 napisay sa biale, zdjecia 1 i 2
http://www.hdtv.com.pl/forum/panaso...eneracja-plazm-panasonica-puka-glosno-do.html

007_P1390295.JPG

023_P1500882.JPG


003_P1260265.JPG

002_P1260264.JPG
 
Ostatnia edycja:

ffeder

New member
to nie oto chodzi
przykładowo otworze jakąś strone internetową z napisami to na monitorze tekst jest czarno szarawy a jak go przeżuce na plazme to jest taki lekko niebieskawy
ale te ustawienia dużo pomogły z avforums ciekawy jestem co by jeszcze wyciągną z tego obrazu
 

digitalus

Banned
Myslalem ze czcionka napisow do filmow jest niebieska.Nie ma sensu porownywac tekstu z internetowej strony na plazmie i lcd .LCD swieci bardzo mocno i ten typ ekranu przeznaczony jest do statycznych elementow. Ustawienia zaawansowane z avforums nie sa bardzo wysrubowane i roznica bedzie jeszcze bardziej widoczna.Plazma jest do ogladania filmow i szkoda marnowac taki telewizor na przegladanie stron i czytanie tekstu.
 
Ostatnia edycja:

tdx

New member
Bez reklam
Strasznie duża różnica w temperaturze barwowej powinna sprawić że wszystko wygląda inaczej a nie tylko napisy.
 

ffeder

New member
no to z tym niebieskim dam sobie spokój skoro filmy wyglądają extra

jeszcze z tą ostrością na NC+ mam mały dylemat wydaje mi sie że jej brakuje , regulując nią tylko sie pogarsza
 

digitalus

Banned
To nbox , jakosc obrazu powinna byc dobra.Oczywiscie masz dobrze ustawiona rozdzielczosc w tunerze?. Do zmiany rozdzielczosci przycisk res na przednim panelu tunera.G10 miala na pewno przepracowane wiele godzin i dlatego zuwazyles roznice w ostrosci.Wieksza ilosc godzin ,jeszcze lepsza jakosc i ostrosc obrazu.gt60 jest nowa , maly czas pracy.
 
Ostatnia edycja:
Do góry