UPC przejscie na HD po wymianie TV

stefan_a

New member
witam forumowiczow!

Jestem w UPC juz ponad 2 lata, net + TV analogowa SD (Select Standard) + pakiet canal+ SD. Jako, ze wkrotce bede mial TV z obsluga fullHD to trzeba sie bedzie przesiasc rowniez na tryb HD w UPC :)

sprawdzam oferte UPC i widze, ze teraz jest Select Extra, interesuje mnie opcja Select Extra HD z nagrywarka i canal+ z opcja HD, czyli to bylaby wymiana dekodera na jakis lepszy bo teraz mam jakis stary analogowy juz wycofany z produkcji :)

mam juz umowe bezterminowa, place 120zl/mies i nie chce placic zlotowki wiecej :) jakie strategie polecacie na rozmowe z UPC ? :)

ciekawa taktyke znalazlem w tym poscie (jako ze jeszcze nie moge wklejac linkow wklejam tresc)
Żeby zerwać umowę z UPC, wcale nie musisz do nich jechać. Wystarczy skorzystać z tego formularza: Obsluga klienta
Oficjalnie, po zerwaniu umowy nie można podpisać nowej przez dwa miesiące, ale to tylko straszak.

Faktycznie wygląda to tak, że gdy wyślesz ten formularz, to w ciągu 24 godzin skontaktuje się z Tobą konsultant w celu załagodzenia sprawy i zaproponuje Ci jakieś tam lepsze warunki abyś został. Jeśli jednak nie dojdziecie do konsensusu (Ty będziesz się upierał przy lepszej ofercie, a on powie że lepiej nie może), wtedy czeka Cię kolejny telefon od konsultanta który może więcej . I to jest osoba z którą się powinieneś już dogadać.
Po przejściu punktów 1 i 2 umowa zostanie przedłużona, a Ty zostajesz przy swoim sprzęcie.

pozdrawiam
 

PeteShadow

New member
Bez reklam
Ponegocjuj bardziej ;), a konkretniej to zerwij umowę, jak zadzwoni dział utrzymania klienta to zaoferują Ci coś znacznie ciekawszego. W kwocie którą podałeś, spokojnie zmieściłby się jeszcze telefon z rozmowami gratis.
 
Ostatnia edycja:

stefan_a

New member
Ponegocjuj bardziej ;), a konkretniej to zerwij umowę, jak zadzwoni dział utrzymania klienta to zaoferują Ci coś znacznie ciekawszego. W kwocie którą podałeś, spokojnie zmieściłby się jeszcze telefon z rozmowami gratis.

acha rzeczywiscie, ma byc jeszcze telefon, 240min darmowych do wszystkich (oprocz playa i jakiegos polsatowego) i na stacjonarne(rowniez wybrane miedzynardoowe)

w sumie i tak korzystam tylko z koma + z voipa, ale ten ich telefon to tez chyba na voipie dziala, takze te 240 min moga sie przydac skoro to jest w ofercie included :) chociaz najbardziej

interesuje mnie przede wszystkim oferta TV, zatem gdy daja pakiet Max HD z nagrywarka to oprocz ceny co zostaje do negocjacji ?

jakis wybor miedzy dekoderami "UPC Mediabox HD z nagrywarką" a "UPC Kaon HD z nagrywarką" ?
 

mariusz67

Member
Bez reklam
Ja bym sprawdzil ta umowe na 12 miesiecy ,bo z tego co mi wiadomo to 24 oni tak ludzi w jajo robia sprawdz dokladnie zanim sie zgodzisz .
 
Do góry