UE46F8000 - pogromca konkurencji 20013 ? :)

HDTV_Fan

New member
Bez reklam
Dzisiaj przyjechał UE46F8000

Testowałem wiele TV przed nim ( plazme Panasonica ST60, Philipsa 8008, LG 740 )
i jak narazie Samsung UE46F8000 swieci najładniej :)

Czern piękna, pięknę odwzorowanie odcieni szarosci, płynnosc ruchu takze, dzwięk całkiem przyzwoity, nierównomiernosci ( cloudingu ) nie zauwazyłem jak narazie

Tylko patrzac na "wnetrze ramki" widze jakby dwie jasniejsze miejsca ( przy czym w obecnym Samsungu D7000 jest ich jeszcze więcej )
 

jarjar82

New member
Nareszcie..czekałem aż dasz znać co tam na placu boju ;) pewnie jutro napiszesz dużo więcej..kurde na temat F8000 można epopeje stworzyć ;) Ja byłem dziś w MM i niestety z F8000 maja tylko 40' .... jedno mnie zaskoczyło..Telewizory tak wyładniały, że gdyby kierować się designem, to można oszaleć :D
Ten LG na prawdę jest ładny ..ale jak zobaczyłem w jaki sposób skaluje sygnał SD z kanału Puls 2... uciekłem :D :D masakra totalna !
 

HDTV_Fan

New member
Bez reklam
LG mial swoje zalety :) glownie chyba cene :) ale Samsung wymiata naprawde super choc kurcze smart byl prostszy w D7000 a tu jakis kosmos no ale kwestia przyzwyczajenia pewnie. Najwazniejszy to obraz, ruch i dzwiek :)
 

tdx

New member
Bez reklam
Potwierdzam, dziś bawiłem się tą 46". Świetnie wyciąga szczególny, smolista czerń, płynność, w odróżnieniu od F7000 nie widać tak efektu wygaszenia wygaszenia przy fade outach...
Cieniutka rameczka :), podstawka mi się nie podoba ale to kwestia gustu :)
 

rezonator

New member
Dzisiaj przyjechał UE46F8000

Testowałem wiele TV przed nim ( plazme Panasonica ST60, Philipsa 8008, LG 740 )
i jak narazie Samsung UE46F8000 swieci najładniej :)

Czern piękna, pięknę odwzorowanie odcieni szarosci, płynnosc ruchu takze, dzwięk całkiem przyzwoity, nierównomiernosci ( cloudingu ) nie zauwazyłem jak narazie

Tylko patrzac na "wnetrze ramki" widze jakby dwie jasniejsze miejsca ( przy czym w obecnym Samsungu D7000 jest ich jeszcze więcej )
A jak tam u niego obraz i czerń z kąta załóżmy 30 stopni?
 

tdx

New member
Bez reklam
TDX model F7000 ma przepiękny design :) szkoda że nie ma F8000 w tym klimacie.

Zawsze cos wymodzą... Faktycznie F8000 trzeba by wieszać na ścianie... Może F7000 za bardzo przypomina Panasa ET60 :)
Nie nie podoba mi się stopa ani F8000 ani F6800 :), ale o gustach się nie dyskutuje :)
 

rezonator

New member
Pytanie do właścicieli tego modelu F8000.Czy telewizor odczytuje duże pliki (pow.4GB) z zewnętrznego dysku sformatowanego na komputerze w formacie NTFS przez złącze USB?
 

Voytheck

New member
Witam!
Noszę się z zamiarem zakupu UE55F8000SL, chciałbym wykorzystać podczas eksploatacji tego sprzętu jego możliwości nagrywania na HDD. Użytkowników F8000 z HDD chciałbym zapytać z jakim dyskiem twardym współpracuje ten TV. A tak nawiasem mówiąc (pisząc), to szkoda że fabrycznie nie jest montowany dysk w telewizorach. Przy cenie 8000 czy 9000 te 250-350 zł dodatkowo za dysk to niewiele a spokojna głowa byłaby. Na "wyspie" Samsunga w Saturnie w Silesia City w Katowicach konsultant przekazał mi informację że dysk nie może być większy niż 1.5TB, ale nie umiał powiedzieć mi jaki konkretny model dysku zewnętrznego jest w 100% zgodny i bez problemu współpracuje z F8000. I ciekawi mnie czy rzeczywiście dysk nie może być większy niż 1,5TB.
Pozdr.
Voytheck
 

Wronsky

New member
Pytanie do właścicieli tego modelu F8000.Czy telewizor odczytuje duże pliki (pow.4GB) z zewnętrznego dysku sformatowanego na komputerze w formacie NTFS przez złącze USB?

jak by nie odczytywał to byla by jakaś masakra, zresztą na samsungu jest to oczywiste, w moim prawie już 4 letnim tez wszystko działa, nie dość ze duże pliki, to nie ma problemu z napisami, ani z dźwiękiem DTS, co niestety niewielu producentów oferuje co w moim mniemaniu jest jakas porazka, aby tego nie było!
 
Do góry