UE46ES8000 za 6990zł - warto?

c-4

New member
Hej,

Czy warto kupić ten TV w cenie 6990zł w EuroRTVAGD?
Zastanawiam się nad ratami 10x0%.

Z góry dzięki za odp.
 

LFB

New member
Czy mozesz podzielic sie wrazeniami na temat 55es6800. Jak clouding, odbicia, jakosc skalowania SD itd? Gdzie i za ile go kupiles?
Clouding jest, ale przy podświetleniu ustawionym na 8 juz prawie go nie widać (dopiero kiedy się ogląda w nocy w całkowicie ciemnym pokoju jest lekko widoczny na jednolicie czarnych planszach). Oglądałem ES8000 w Euro i Media i tam tez clouding widać na ciemniejszych scenach, czy jest on mniejszy ciężko oszacować bo w obu sklepach jest bardzo widno. Jakość skalowania SD wg mnie super, mam dvb-t i większość nadawanych programów z 4 metrów bardzo dobrze wygląda, co jak na taki rozmiar ekranu robi wrażenie. Kupilem w Euro dzisiejsza cena 6500.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Z 4 m ogldac 46 cali to na wiekszosci tv juz ze sedniej polki bedzie dobrze, to jest za duza odlglosc na taki rozmiar przeciez z tej odleglosci to nawet nie poczujesz znaczacej roznicy miedzy dobrym dvd zerskalowanym do 1080 a bluray ( malo szczegulow itp ) do 4 m to juz 55 cali si ekupuje i wtedy z takiej odleglosci mozna oceniac.
Lolek
 

LFB

New member
Z 4 m ogldac 46 cali to na wiekszosci tv juz ze sedniej polki bedzie dobrze, to jest za duza odlglosc na taki rozmiar przeciez z tej odleglosci to nawet nie poczujesz znaczacej roznicy miedzy dobrym dvd zerskalowanym do 1080 a bluray ( malo szczegulow itp ) do 4 m to juz 55 cali si ekupuje i wtedy z takiej odleglosci mozna oceniac.
Lolek
Moja ocena dotyczy właśnie rozmiaru 55"
 

mischka

New member
Hej,

Czy warto kupić ten TV w cenie 6990zł w EuroRTVAGD?
Zastanawiam się nad ratami 10x0%.

Z góry dzięki za odp.

Przyłączam się do prośby, może znacie jakieś alternatywne rozwiązanie do tego telewizora, potrzebuje telewizor nie większy niż 46cali, model ES8090 na pierwszy rzut oka robi wrażenie ale w tej dziedzinie nie jestem zbyt biegły i wolałbym się zdać na osoby z większym doświadczeniem
Z góry dzięki za odpowiedz
 

RHJG

New member
Bez reklam
Modele o tym oznaczeniu B8090,C8090,D8090,ES8090, koncówka 90 z tego co mi jest wiadomo; to są modele na rynek niemiecki,chodzi o dekodery ich kablówki zamontowane w tych TV,Na Polski rynek są serie ES8000.To b,dobry TV.Jak możesz to poczekaj troche ma być topowa seria ES9000.Pewnie będzie drogi. Czytałem na greckim Portalu.
 

madb

New member
Właśnie jestem na etapie oddawania 46d8000. Po godzinie wybielił mi się obraz (ekran za mgłą) oraz zamiast czarnego mam "srakowatą" zieleń - chodziło mi o dokładny opis zieleni. Może ktoś slyszał o czymś takim - co to może być. Jestem dziewczyną i nie znam się dokładnie, ale czytając trochę na forach dowiedziałam się iz są problemy z matrycą - może to to? W każdym bądz razie zainteresowałam się również ofertą euro na model es8000 - i moje pytanie. Czym się tak na prawde różnią (wewnatrz) i czy cos wiadomo o matrycach w es8000? Plis o odpowiedz.
 

RHJG

New member
Bez reklam
Witam,nie jestem pewien ale chyba pada matryca? Wymień jak możesz na ES8000.Róznią się procesorem,podświetleniem,matrycą to nie wiem?,będe wiedział za pare dni.Wysłałem dziś takie pytanie? jakie są matryce w ES 8000 do experta Hristoslava.Mam nadzieje,że już on wie..?To jest w tej chwili topowy model Samsunga to nie może być "lipna" matryca.pozdr.
 

inahurry

New member
czy tylko ja mam problem z tym forum, że chcąc się przenieść w jakieś miejsce na forum wyskakują mi jakieś przypadkowe tematy? Chcę wejść na prywatne wiadomości, a przenosi mnie na jakiś temat o kalibracji Samsunga... Sorry za offtop, ale nie mogę się dostać do tematu pomocy, bo mnie cały czas nosi po przypadkowych tematach.

Czyszczenie cache działa na jedno logowanie...
 
Do góry