UE46EH5300 lub coś podobnego?

patryk274

New member
Witam, ojciec poszukuje TV max do 2600zł w tej cenie znalazłem TV wymieniony w temacie, jego specyfikacja i szczególnie funkcje SMART wyglądają super(względem mojego ps51d6900 który nie ma przeglądarki czy skype:oops: a TV kosztuje 3600zł) jednakże nie znalazłem żadnego testu tego TV w sieci, może ktoś z was posiada ten TV lub widział go w akcji??

Chyba że ktoś zaproponuje coś ciekawszego który będzie kosztował w okolicy 2600zł był wielkości min 42cale chodź 46 było by najlepsze, oraz posiadał funkcje AllShare (DNLA), z góry dziękuje za pomoc.
 

paeru

New member
Bez reklam
EH5300 to to samo co EH5000, tylko że z internetem. Zły nie jest, ale szału nie ma. Moim zdaniem lepszym wyborem będzie Philips 47 3007.

Chyba, że przejdą te 42 cale - to wtedy ew. LG 42 LS570s.
 

srokaplotka

New member
Też interesuję się tym Samsungiem. W necie nie sposób znaleźć jakąkolwiek opinię. Na allegro zostało sprzedanych sporo sztuk. Tak więc "po nitce do kłębka" znalazło się kilka osób, które wyraziły swoje opinie do mnie mailem nt. tego telewizora. Wszystkie opinie były bardzo pochlebne. Zadane przeze mnie pytania były dość ogólne, więc nie mam szczegółów. Cena do jakości bardzo dobra, posiadacze zadowoleni.
Podobno pod koniec tygodnia ma być test 40EH5000, więc myślę, że dowiemy się konkretów :) Szkoda tylko, że nie testują tego z internetem czyli 5300 lub 5450.
Czekam niecierpliwie na wyniki testu.
 

mikaaeel1892

New member
też początkowo przypadł mi do gustu, ale dlaczego głębokość modeli 5000/53000/5450 jest znacznie większa niż poprzedniej serii d czy modelu es 5500??? jakies inne matryce ????
 

paeru

New member
Bez reklam
Inne panele, inne umieszczenie złącz. Diody umieszczone na całej szerokości panelu, nie na krawędziach, ale nie wiadomo ile ich jest. Ogólnie to jakby zwykłe LCD, ale bardziej grube i energooszczędne.
 
Do góry