UE40D6750 - napisy poszły się ...

yarod77

New member
Witam
Czy możecie mi pomóc rozwiązać problem z napisami przy odtwarzaniu z dysku zewnętrznego? Chcę odtworzyć film w formacie MKV, do niego poprzez serwis NAPI odnalazłem i ściągnąłem napisy TXT. Tego formatu napisów mi nie czyta TV wiec poprzez stronę gdzie można dokonać konwersji dokonałem zamiany na .sub, .srt i nawet na txt (ten format z } zamiast ] ). Plus jest taki, że czytał mi już TV napisy ale coś za coś.....hehe poleciała w diabły synchronizacja i teraz tekst wyprzedza mi akcję na ekranie. Co robić? Dokonując konwersji wpisałem liczbę klatek na sek. z odtwarzacza z komputera. Pomocy. Z góry dzięki.
 

mover2002

New member
a sprawdzałeś na komputerze czy napisy pasuję ?? To może być również wina strony/programu którym robiłeś konwersje, poszukaj po przez gogle kilku różnych programów. ( też kiedyś znalazłem stronę która oferowała konwersje ale nigdy napisy mi nie działały)
 

tdx

New member
Bez reklam
ustaw w napis żeby ściągał do srt >> dużo filmów oglądam i nie mam żadnych problemów z synchronizacją
 

kenny5

New member
Użyj aplikacji SRT Converter. Korzystam z niej odkąd mam TV Samsunga i wszystkie napisy działają bez problemu, po przepuszczeniu ich przez ten program.
 

yarod77

New member
A można poprosić o link?
Poszukałem w internecie i jednym ze sposobów jest podobno wstawienie jako pierwszego wiersza: {1}{1} liczba klatek. Czy potwierdzacie, że to może pomóc?
 

Sk_uter

New member
Bez reklam
SubtitleWorkshop
Ten program pobierz wczytujesz napisy txt lub inne dajesz z lewej 23,976 w 2 miejsach zapisujesz jako subrip (srt) i kazde napisy chodza :) ja tak zawsze robie ale teraz odkrylem nowy sposob, napi beta ma w sobie konwersje kazdych napisow do srt :) chociaz nie raz sa jeszcze jakies bledy, bo ten napi to beta.
 
Do góry