UE40C6000 - zniknęły przedziały w Media Play.

janis129

New member
Witam :)

Nie mogłem znaleźć takiego przypadku na necie (może słowo 'rozdziały' ma zbyt różne znaczenie w Google ;] ).
Otóż posiadam od pół roku Samsunga UE40C6000. Przy Media Play po 'enterze' pojawiało się ~5 rozdziałów wideo. Do czasu.

Pewnego razu trochę podenerwowany np. idiotycznymi cechami interfejsu (oglądając film, wystarczy naciśnięcie jednego z 20 przycisków, a włączy nam się TV i cała nasza żmudna droga wybierania i włączania materiału jak krew w piach :S), szukałem coś o zmianie software/firmware/SamyGO/cokolwiek.

Włączyłem menu serwisowe, jednak nie zmieniając NIC wyłączyłem TV.
I od tamtej pory (tak na 90% od tamtej) niedostępne są rozdziały ('enter' / 'info' nie pokazują rozdziałów).
Czytałem, że wejście do menu serwisowego resetuje pewne ustawienia. Nie wiem które i czy to mogło mieć na to wpływ. W tym menu jest jeszcze opcja 'factory defaults' (nie używałem) więc chyba nie wszystko jest resetowane przy samym włączeniu menu.

Nie słyszałem, ażeby funkcja rodziałów była dostępna po jakimś tricku/zmianie ustawień, wszyscy mają (i ja miałem) ją gratis ;o Także myślałem, że jeśli coś po wejściu do menu się zresetowało do fabrycznego stanu, to rozdziały powinny być...:???:

Czekam z nadzieją na poradę :cry:
 

tdx

New member
Bez reklam
Spróbuj może przywrócić ustawienia fabryczne z menu serwisowego jak to nie pomoże to rozglądnij się za nowszym softem
 

komar12

New member
Witam.Ktoś wie jak wyszyścic pamięć wewnętrzną?chodzi mi o ikonki filmów z pena lub hdd -chyba się już przepełniło bo jak wrzucam nowy film to nie pokazuje już miniaturki
 
Do góry