Uchwyt ścienny do projektora - mocowanie blisko ściany

Vaderus

New member
Bez reklam
Szukam uchwytu ściennego do projektora (montaż sufitowy nie wchodzi w ogóle w rachubę).

1. Musi być ładny - podstawowy wymóg -> WAF :mrgreen:
2. Projektor muis być jak najbliżej ściany.

Po dość długich przeszukiwaniach internetu, wstepnie znalazłem tylko jeden, który spełnia wymagania: Vogel's EPW 6565 EPW 6565 Projector Wall Solution

Zna ktoś może jeszcze jakiś inny ładny, uniwersalny (projektor bez LS) i blisko ściany?
Z góry serdecznie dziękuję.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Mam ten sam, tylko w wersji sufitowej, czyli sam trojdzielny talez mozowany do sufitu, nie do ramienia sciennego. Super jakosc i regulacja. Na prawde bomba, tylko cena nie bardzo. :)
 

Vaderus

New member
Bez reklam
Mam ten sam, tylko w wersji sufitowej, czyli sam trojdzielny talez mozowany do sufitu, nie do ramienia sciennego. Super jakosc i regulacja. Na prawde bomba, tylko cena nie bardzo. :)

Cena = jakość :)

Szukałem i szukałem.., ale wszystkie były albo z długaśnym paskudnym ramieniem albo wyglądały jak ręcznie z blach pocięte i poskręcane masą śrubek na wierzchu... tanio i ochydnie.
Mam już sterowany uchwyt do Tv Vogel'sa, osłony kabli i teraz doszedł wieszak. Chciałem dać szanse innym producentom ale jeszcze muszą jednak nad jakością popracować.
Wiesz o tym, że do swojego uchwytu sufitowego mozesz dokupić tylko samo ramię do ściany albo podstawkę stołową i projektor po prostu odczepiać i tak samo łatwo przyczepiać do tych innych uchwytów? Ta uniwersalność jest naprawdę super!
No i wygląd - ładnie to na ścianie wygląda :)
 

Vaderus

New member
Bez reklam
Proszę bardzo - fotki uchwytu w akcji :)
Oczywiście, bałaganu w pokoju nie komentujemy ;)

Jeden szybki ruch "drobną kobiecą ręką" i na ścianie zostaje tylko malutki pionowy 15cm kawałek uchwytu :) Można zdejmować całe poziome ramię razem z projektorem lub tylko sam projektor.
 

Attachments

  • proj1.jpg
    proj1.jpg
    33,2 KB · Wyś: 2869
  • proj2.jpg
    proj2.jpg
    20,6 KB · Wyś: 3206
  • proj3.jpg
    proj3.jpg
    25,6 KB · Wyś: 3268
  • proj5.jpg
    proj5.jpg
    22,7 KB · Wyś: 1459

Vaderus

New member
Bez reklam
Wszystko schludnie, a dlaczego nie zdecydowałeś się na opcję sufitową?

Dziękuje :)

A sufit odpadł, bo:
- WAF był 0 ;)
- mi się tez nie podobało...
- ściany mam z lekkiego pustaka a sufit z żelbetonu wiec wiercenie w suficie odpadało,
- na suficie bym pewnie tak blisko ściany nie dał rady się zainstalować,
- precyzyjniej mi się wierci i latwiej wszystko wycelowac i skalibrowac w ścianach,
- super łatwo projektor zdemontowac i wtedy zostaje tylko na ścianie mała listwa a nie paskudny wielki hak/uchwyt sufitowy.

I chyba najważniejsze - większość uchwytów jest po prostu brzydka (oczywiście wg mnie) :)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
1) Zgadzam sie, ze wszystkie uchwyty są brzydkie, dlatego wybrałem vogelsa :) choc rzutnik zakrywa mi go w calosci, a nawet ramienia sciennego nie widac
2) przy wszystkich tych cechach mozna swobodnie wieszac pod sufitem
3) ale WAF nie do przebicia :-D

Pozdrawiam
 
Do góry