Uchwyt scienny do 50S10E

lokopf

New member
Witam
Poszukuję uchwytu ściennego do Plazmy Panasonic 50S10E

Ekran miałby wisieć w rogu pokoju i oglądany ma być po przekątnej, także chodzi o uchwyt mocowany do ściany bocznej (taki z ramieniem) nie wiem jak to nazwać dokładnie.

Czy ktoś ma to tak rozwiązane, bądź może mi coś polecić?

Pozdrawiam
lokopf
 

Andrewan

New member
Ups
Przeglądałem Allegro ostatnio pod kątem wieszaków, ale powiem szczerze że takie rozwiązanie jak podajesz nie wpadło mi w oczy.
Sufitowe wieszaki są ale wyglądają masakryczne :-(
Pozdrawiam
 

lokopf

New member
hmmm...
no ale mi nie chodzi o wieszak sufitowy, tylko taki na ramieniu od ściany bocznej.
Wygladałoby to tak, że powieszona plazma i kąt prosty między ścianami pokoju tworzyłyby trójkąt

nie wiem jak to inaczej wytłumaczyć...
pozdro
 

Andrewan

New member
Czy chodzi o coś takiego ?
 

Attachments

  • Wieszak.JPG
    Wieszak.JPG
    21,8 KB · Wyś: 145

Andrewan

New member
Właśnie obawiam się że przy tych uchwytach, nie jesteś w stanie osiągnąć dobrego kąta natarcia na wzrok :).
Ale bez testu się pewnie nie przekonasz.
Pozdrawiam
 

fagus

New member
Mam coś takiego od roku

Nazywa się toto Vogels EFW 6445. Masywna,metalowa konstrukcja o jakości wykonania której nic nie mogę zarzucić. Podpiąłem to do Panasa 46 cali zawieszonego w rogu pokoju - musiałem, bo kobita mi się chciała przy sprzątaniu oflagować:twisted:, że niby przesunięcie stojącego 40 kg odbiornika to ponad jej siły;-) Sam sprzęt jest bez zarzutu - przesuw jest płynny bez zacięć, a opór jest świetnie dobrany tzn. przesunięcie nie wymaga wysiłku a z drugiej strony tv nie lata luzem. Estetyka - na 5+. Sprzęt niestety ma jedną wadę - kosztuje. Kupiłem go w promocji w redcoon za 980 + przesyłka,teraz jest niestety drożej. Ale faktem jest że to dobrze wydane pieniądze - zanim kupiłem naoglądałem się róznego badziewia i vogels odstaje od reszty.
 

kater

New member
Vogel's EFW 6345

Witam,

posiadam uchwyt: Vogel's EFW 6345, kupiony w sklepie.... (nie chcę reklamować) za 779 zł i nie żałuję ani jednej złotówki wydanej na zakup. Uważam, że pseudo uchwyty, to nie jest dobre rozwiązanie w przypadku telewizora za (???) zł. Firmę Vogel's mam sprawdzoną od dawna. Życzę udanego zakupu.

Pozdrawiam :)
ktr
 
Do góry