uchwty ścienne quadral quintas 5000

s4v4g3

New member
Witam,
czy ktoś może orientuje się jakie są dobre i w miarę tanie uchwyty na satelitki quadral quintas 5000?
W necie jest ich troszkę, ale jak jest z mocowaniem...?
Dzięki za info
 
hej
dużo ludzi poleca vogel&s vlb 200 (tu link do ceneo) ja osobiście wybrałem b-tech bt77 (link do ceneo), gdyż wydały mi się o wiele stabilniejsze, skręcając w ogóle nie ingerujesz w konstrukcję kolumny i są bardzo stabilne
poniżej masz djęcie jak wygląda zamocowany głośnik, gdybyś chciał jakieś inne fotki to pisz na pw

co do ceny, sam jak widzisz nie są to uchwyty najtańsze, ale ja postawiłem na stabilność głośnika


 
Ostatnia edycja:

s4v4g3

New member
no one są troszkę drogie...
Ale podoba mi się sposób mocowania.
Może jeszcze jakieś inne propozycje?:)
200zł za szt. to za dużo...

Edit: sorry.. widzę, że 200zł to za 2 sztuki:)
Tragedii nie ma;)
 
Ostatnia edycja:

kerad77

New member
Ja tez polecam BT77, sam na nich montowalem satelitki od QQ5000 i to na scianie gipsowo-kartonowej, oczywiscie za pomoca specjalnych dybli do tego typu scian.
W zestawie sa oczywiscie takie samoprzylepne gabeczki do ramion ktore lapia za glosnik, aby go nie porysowac. Wykonanie jest bdb.
 

s4v4g3

New member
Mnie tylko martwi ciut za mały pochył 7 stopni w pionie.
Nie przeszkadza to?
Poza tym - ile dałeś za swoje?
Ja widzę najtaniej za 218zł.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kerad77

New member
Fakt nachylenie jest nie wielkie, ale ampli przy automatycznej kalibracji dobrał właściwe parametry i jest ok. Jeszcze zależy gdzie masz miejsce odsłuchowe w stosunku do ściany na której sa zawieszone uchwyty.
Ja płaciłem ok 185pln z wysyłka prosto z niemiec, tylko ok tygodnia czekałem.
Wziąłem za pobraniem na wszelki wypadek jakby miały nie dojść ;)
 
Do góry