Tytuł europejskiego kina domowego 2008-2009 dla LG

rybarybson

New member
Czy ktos moze cos blizej powiedziec o tym kinie LG Theater System HT953TV?
Cena jest bardzo atrakcyjna w porownaniu do zestawow typu np.Onkyo 506/405 +jamo 606 itp.
I to jest wlasnie pytanie czy slowo "porównaniu" jest odpowiednie czy mozna takie zestawy porównywac.Ktos moze powiedziec cos blizej jak to zagra.W koncu wyroznienie Eisa chyba do czegos zobowiazuje.Prosze o jakas odpowiedz.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
tego modelu nie słuchałem / będzie na IFA w Berlinie więc odsłucham/ - ale tradycyjnie nie spodziewam się żadnej sensacji dźwiękowej.
 

xclone

Klub HDTV.com.pl
VIP
lg raczej nie jest jakimś ekspertem dźwięku - może im zostało parę doświadczeń z czasów, jak byli spięci z Phillipsem, ale tamci też jakiegoś wielkiego szału nie przedstawiali..

w tym właśnie jest problem - nagrody przyznawane przez EISA są jakoś tak bardzo mocno nieregularne - jednego roku wyróżnią Onkyo, drugiego LG - gdzie to są sprzęty z całkiem innych półek cenowych i jakościowych.. sam przyznam, że nie do końca to rozumiem i mam wrażenie, że te nagrody też zaczęły być sprzedawalne.. :/ hmm.. a kiedyś była to wykładnia jakości i wytyczna nowych trendów.. :/

kupione ostatnio od Blackninja Jamo E7 dostało w secie nagrodę za rok 2004/2005 (AFAIR) - niemniej w secie były brane pod uwagę E750, a porównanie ich z E770, rozkłada te pierwsze na łopatki (reakcja basów, zasięg basów, "syczność" wysokich.. niedługo dokończę swój opis tych głosników - tylko uporam się z remontami)..
hm. cholera, osobiście zaczynam coraz mniej ufac w te nagrody.. :/
 

armi

New member
Bez reklam
ja też mam wrażenie że obecnie nagrody, certyfikaty, rankingi są robione za kasę ...
ich ilość, mnogość i różne 'wyniki' i zwyciężcy tylko to wg mnie potwierdzają
 

rybarybson

New member
Też mnie zaskoczyła ta nagroda dla LG,dlatego wlasnie chcialem uslyszec zdanie bardziej doswiadczonych kolegów.Mowiac szczerze ,cena Lg okolo 3000zł. za caly zestaw z subem mnie podkrecila.Bo powiedzmy sobie szczerze 4000zł to jest minimum zeby skompletowac jakis pelny ,"sensowny" zestaw kina na ampli powiedzmy onkyo,yamaha itp.
jezeli to kinko faktycznie ma grac porownywalnie,a moze i "lepiej" to jest to warte zastanowienia.Ja osobiscie mogl bym przelknac znaczek LG zamiast np.Onkyo jak by to faktycznie super zagralo.Dlatego czekam z niecierpliwoscia moze ktos bedzie mial dane niedlugo posluchac i podzielic sie z nami wrazeniami.
 
Do góry