TX-SR674E vs N

frytek

New member
czy ktoś z foumowiczow podłaczył juz sprzet w wyzej wymienionej konfiguracji? Komkretnie kino po hdmi do ampli, ampli po hdmi do tv ??? Przeycztalem w paru waszych postach ze sa z tym problemy... komus nie dzialalo w ogole.. gdzies indziej pojawiały się "problemy"

Jak sprawa wygalda na dzien dzisiejszy? Czy bylo to wadliwy soft Nki i juz wysztszko gra??

Zatanaiwam sie nad onkyo 674 wlasnie ale jego glownym autem dla mnie jest wlasnie to hdmi 3/1.. podlaczylbym kino i nke po hdmi. Jezeli sa z tym problemy lub nie dziala w ogole to spokojnie wystarczy mi ampli tysiac tanszy...

prosze o odp.. gdyz sprawa raczej pilna...:) tv juz sie "kupuje" a kino czeka tylko na moja decyzje....
 

yoker111

New member
Bez problemu współpracuje z n-ką ampli pioneer VSX-AX2AS-S,3-wej. 1-wyj.HDMI.Polecam.

pixel.gif
 

kaliope

New member
frytek napisał:
no dobrze... i co z tego?:) wystarczy:) 2 wejscia = np kino i N 1 wyjscie = tv.


poanwiam pytanie.... jest ktos kto ma wymienione Onkyo i dziala mu to...?

'i co z tego?' prosisz o radę i odpowiadasz takiem tonem?
 

Fatman_1

New member
Bez reklam
Posłuchaj frytek. Wystarczy nawet jedno wejście jeżeli już jesteś taki precyzyjny, ale uprzejmość nie zaszkodzi. Zwłaszcza wobec ludzi do których zwracasz sie o pomoc.
Jak widzisz od publikacji twojego postu a następnie od Twojego "uprzejmego" postu minęło już 5 dni.
I co? I nic? Nerwami nic nie zdziałasz.

Pozdrawiam,
 

frytek

New member
Fatman_1 napisał:
Posłuchaj frytek. Wystarczy nawet jedno wejście jeżeli już jesteś taki precyzyjny, ale uprzejmość nie zaszkodzi. Zwłaszcza wobec ludzi do których zwracasz sie o pomoc.
Jak widzisz od publikacji twojego postu a następnie od Twojego "uprzejmego" postu minęło już 5 dni.
I co? I nic? Nerwami nic nie zdziałasz.

Pozdrawiam,

Heh, przepraszam jezeli Cie urazilem tym "no i co".. nie mialo być uszczypliwe;) Myslalem ze usmiechnieta minka przy tym wystarczy:) Oczywiscie ze pytam o rade, mam do Was szacunek i na pewno nie lekcewaze anie nie mowie "takim tonem".. problem w tym ze na forach i w ogole w rozmowie elektorniczej ciezko czasem wyczuc "ton" :) pozdrawiam
 

kris-pl

New member
ONKYO TX-SR604E konflikt z nbox recorder

Witam
Posiadam amplituner Onkyo TX-SR604E telewizje N nboxrecorder i tV LCD Samsung Le40 71N
Po podłaczeniu wszystkiego w komplet przez amplituner po interfejsie HDMI niemam obrazu na telewizorze w nbox zapala się kontrolka z wykrzyknikiem , nbox bezposrednio do tv działa ok nbox po hdmi do amplitunera działa dźwiek jest , a jak dodam do tego tv-amplituner oczywiscie tez po hdmi zanika dźwięk i niema obrazu no i zapala sie (!) w n box
Jak myslicie gdzie lezy wina czy to soft nboxa jest nie odpowiedni do amplitunera czy amplituner do TV
NIE TAK MIAŁO BYĆ:(
 

Mabri

New member
N-ka ciągle pracuje nad nowym softem.
Nie wiem, czy te same kłopoty występują z n-recorderam - ma nowszy soft niż zwykły box.
Kupuj Onkyo, bo to taki rodzynek na rynku.
 
Do góry