TX-P50GT30 - Adapter Wi-Fi zrywa połączenie

PrometeuszQ

New member
Witam.
Proszę o pomoc odnośnie wi-fi. Mam oryginalny adapter panasonica i niestety cały czas zrywa połączenie z internetem. Na początku było to raz na jakiś czas - generalnie dało się coś obejrzeć na dzień dzisiejszy niestety nie. A dokładniej to wyszło jakieś nowe oprogramowanie i by móc coś oglądać trzeba przeprowadzić aktualizację. Niestety jest to niemożliwe z winy owego zrywania połączenia. Kontaktowałem się z serwisem. Wymienili mi adapter ale nic to nie zmieniło. Rozmawiałem z przedstawicielem panasonica - mówił że spotkał się kiedyś z podobnym problemem i wystarczyło gdzieś w opcjach sieci jakąś liczbę wprowadzić ale niestety nie pamięta o co dokładnie chodziło. Może ktoś z was będzie w stanie mi pomóc.
Pozdrawiam
PrometeuszQ
 

roccogiani

New member
Spróbuj podpiąć do innego wejścia USB,najlepiej na jakiejś przedłużce.
Z doświadczenia wiem ze sieć WiFi (pionowa lub pozioma) ma znaczenie. Spróbuj adapter odwrócić w pionie lub poziomie. Jeżeli w pobliżu twojej sieci występują inne sieci to one mogą się zakłócać, by tego uniknąć można zmienić kanał na radiu w Ruterku od 1-13.Pokombinuj z modulacja B"G"N ustaw w ruterze jakaś stalą np.B
 
Ostatnia edycja:

PrometeuszQ

New member
Zmiana gniazda USB nie pomaga. Ustawienia adaptera także bez efektów natomiast jeśli chodzi o ustawienia rutera to nie bardzo wiem o co chodzi - ale się dowiem i spróbuje. :p
 

jolab

New member
Też miałam przerwy w połączeniu sieciowym mojego 50GT30 ale po testach okazało się że to był winny modem z kablówki a nie adapter wifi ( mam Netgear-a ) .
Po wymianie modemu połączenie już nie jest zrywane , może u Ciebie jest podobnie ?
 
Do góry