TX-P46VT20E w Saturnie

miedzwin

New member
Panowie i Panie!
Wczoraj udało mi się kupić w Saturnie w Krakowie telewizorek jak w temacie za 3800zł. Pomyślałem, że może kogoś to zainteresować :)
Zostały jeszcze dwa albo trzy. Cena jak dla mnie bombowa. Za 360zł opcja przedłużenia gwarancji do 5 lat.
Pozdrawiam serdecznie:krol:
 

demo1

New member
Panowie i Panie!
Wczoraj udało mi się kupić w Saturnie w Krakowie telewizorek jak w temacie za 3800zł. Pomyślałem, że może kogoś to zainteresować :)
Zostały jeszcze dwa albo trzy. Cena jak dla mnie bombowa. Za 360zł opcja przedłużenia gwarancji do 5 lat.
Pozdrawiam serdecznie:krol:

Mówił CI ktoś że jestes geniuszem ? ;D Haha

bo jeśli nie, to ja Ci napisze.


Skad wiedza że zostaly 2-3 sztuki :D ?
 
Ostatnia edycja:

miedzwin

New member
Mówił CI ktoś że jestes geniuszem ? ;D Haha

bo jeśli nie, to ja Ci napisze.


Skad wiedza że zostaly 2-3 sztuki :D ?

Wiem, że jestem. W końcu wpadłem na nietuzinkowy pomysł, żeby zapytać w sklepie, czy przeceniony jest tylko egzemplarz wystawowy, czy wszystkie. Panowie przy mnie sprawdzili ile sztuk leży im na magazynie. Błyskotliwe, czyż nie panie Demo1!?

Piksel:
Niestety musisz uwierzyć mi teraz na słowo. We wtorek mogę to potwierdzić zeskanowanym paragonem. Teraz jestem na wczasach. Telewizor moim zdaniem jak najbardziej wart tej cen, choć jak wspomniał Plejak, jest to zeszłoroczny model, dlatego go pewno wyprzedają.
Pozdrawiam
 

demo1

New member
Wiem, że jestem. W końcu wpadłem na nietuzinkowy pomysł, żeby zapytać w sklepie, czy przeceniony jest tylko egzemplarz wystawowy, czy wszystkie. Panowie przy mnie sprawdzili ile sztuk leży im na magazynie. Błyskotliwe, czyż nie panie Demo1!?

No to chyba nie spytałeś dokładnie skoro piszesz 2 bądź 3 sztuki..
 

miedzwin

New member
No to chyba nie spytałeś dokładnie skoro piszesz 2 bądź 3 sztuki..
Masz rację, nie dopytałem. Wiem, że na ekranie monitora wyświetliła się liczba 3. Nie dopytałem, czy jest to ilość z egzemplarzem wystawowym czy nie, co z resztą mnie już nie interesowało.
Mam wrażenie, że próbujesz zarzucić mi jakieś kłamstwo. Prawda jest taka, że nie zależy mi w żaden sposób na tym byś mi uwierzył. Chciałem tylko naświetlić doskonałą moim zdaniem okazję i to o dziwo w Saturnie, sklepie który uważam za dosyć drogi.
Jeśli kogoś moja nowina ucieszyła to fajnie. Jeśli ktoś czepia się precyzji co do której określiłem liczbę pozostałych sztuk to jego sprawa.
A jeśli chcesz być na 100% pewien zadzwoń do wspomnianego sklepu :)
 
Do góry