TX-P42G10 nie pamięta kolejności kanałów.

Kelso.

New member
Jeśli było - przepraszam - nie znalazłem. Problem jak w temacie pojawił się po ostatniej dokładce kanałów TV ABC i Trwam. Po automatycznym przeskanowaniu ustawiłem własną kolejność kanałów. Po wyłączeniu telewizora na dłuższy czas (powiedzmy pól godziny) - kolejność wraca do ustawień "domyślnych". Przywróciłem telewizor do ustawień fabrycznych i ponowiłem operację - to samo.
Czy coś źle robię czy jakaś awaria?

Edit. Problem rozwiązany. Mój błąd. Zatwierdzałem zmiany przyciskiem "OK" zamiast "zielony".

Edit 2. Niestety - mimo poprawnego zaprogramowania kolejności kanałów - po nocy znowu wróciły do ustawień "domyślnych".

Jakieś rady, sugestie?
 
Ostatnia edycja:

Kelso.

New member
Problem nie leży ponoć po stronie TV. Po ostatniej rewolucji w pakietach MUX są problemy i nadawca cały czas "grzebie" przy parametrach nadawania. To powoduje, że TV ciągle aktualizuje dany kanał i nadaje mu numer LCN nadawcy. U mnie problem gubienia własnej kolejności dotyczy już tylko 4 kanałów. Myślę, że sprawa z czasem zostanie rozwiązana.
 

Kelso.

New member
kegan - ja za poradą kolegi przerzuciłem wszystkie kanały do ulubionych, ustawiłem wg własnej kolejności i tam trzyma ustawienia. Niby banał, ale wcześniej w ogóle z tej opcji nie korzystałem i nie zdawałem sobie sprawy, że można to tak użyć.
 

Kelso.

New member
Dzięki kegan - faktycznie pomogło. Cały czas myślałem, że funkcja ta służy aktualizacji oprogramowania telewizora a nie listy kanałów.
 
Do góry