tx-l42et5e vs 42pfl6007 vs lc40le830

herman83

New member
Witam
Obecnie użytkuje tv marki Samsung le32r82b wraz z dekoderem naziemnej cyfrowej telewizji Fergusson arriva t65 połączony coaxialnym kablem z amplitunerem Sony str de485e. POszukuje nowego tv ponieważ obecnie używany jest już dla mnie za mały. Po przeczytaniu wielu tematów na tym forum wyłoniły sie 3 typy:
- Panasonic tx-l42et5e
- Philips 42pfl6007
- Sharp lc40le830
Proszę o poradę ktory z w/w modeli będzie najlepszy do:
- cyfrowej telewizji naziemnej
- konsoli xbox 360 (używanej częsciej niż oglądanie tv)
- filmy .mkv (który z nich najlepiej radzi sobie z filmami i napisami ? )
- powłoka antyrefleksyjna (który z nich będzie najlepiej radził sobie z mocnym słońcem ? )
Funkcja 3d jest dla mnie tylko dodatkową opcją, bardziej zależy mi na w/w priorytetach. Narazie skłaniam się ku Philips 42pfl6007. Proszę o opinie.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Z tych co podałeś najwięcej elementów spełnia Philips
- skalowanie telewizji
- do gier
Sharp - najlepsza powłoka i bardzo dobre skalowanie
Panasonic czytanie z napisami.

Ale nowym rozwiązaniem łączącym te wszystkie zalety jest Nowy Philips 42PFL5008 .
 

herman83

New member
Czy mi się wydaję ale Philips 42PFL6007K nie ma componenta ? Zależy mi na tym złączu ponieważ, moja żona korzysta z konsoli Nintendo Wii. Czy potrzebna jest jakaś przejściówka ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Philips Ma component
017_P1360941.JPG

Wejście component, ethernet, złącze antenowe, digital audio out, PC audio

Kabel jest w komplecie. Za to lepiej sobie pogra bo ma niski input Lag.
 

herman83

New member
Philips 42PFL5008- pojawiła sie promocja w pewnym dużym sklepie za 2999 i chyba zdecyduje sie na ten model ponieważ wersje 6007 jest już cieżko kupić. Na stronie tego sklepu pisze że tv posiada wyjście coaxialne a nie optyczne oraz nic nie ma o wi-fi. Czy mógłby ktos sprecyzować te info ?
EDIT: Na oficjalnej stronie Philipsa pisze:
Połączenia bezprzewodowe: Wbudowana karta Wi-Fi 11n
Inne połączenia: Antena IEC75, Common Interface Plus (CI+), Ethernet-LAN RJ-45, Cyfrowe wyjście audio (optyczne), Wejście audio L/P, Wyjście na słuchawki, Złącze usług
 
Ostatnia edycja:
Do góry