TvWidget Onet VOD

TvWidget

New member
Bez reklam
Na stronie vod.onet.pl jest taka informacja:
"Do poprawnego działania wideo, niezbędna jest najnowsza wersja wtyczki Silverlight".
Telewizor Samsung nie ma tego zaimplementowanego tego protokołu. Tak więc jeśli Onet nic nie zmieni to raczej nie ma szansy na odpowiedni widget.
 

grzewoj

New member
Onet musiałby chcieć udostępnić swoje materiały dla użytkowników Internet@TV. Wydaje mi się że do nich trzeba by kierować pytanie czy w ogóle chcieliby coś takiego zrobić.
 

Wojt@s

New member
ostatnio na sieci czytałem :

Onet.pl VOD wejdzie do telewizorów
Powiązana z Polsatem internetowa platforma ipla jest już w telewizorach i telefonach komórkowych, ofensywę w tym zakresie zapowiada także powiązany z Grupą TVN portal Onet.pl
 

Wigash

New member
tyle wiadomo, że namiastka tego serwisu jest już w Bravia Internet Video - czyli telewizorach i odtwarzacza BR firmy SONY. Widziałem to w sklepie i niestety na dużym 42 lub więcej calowym ekranie jakość obrazu nie zachwyca. Fakt, że blisko stałem przy ekranie może być kluczowy :) nie jest to jednak HD :)
Widget nazywa się po prostu TVN (oprócz tego w systemie są wtyczki kilku innych serwisów video) i jest podzielony na Seriale, Dokumenty i chyba Rozrywkę. W serialach naliczyłem Usta1 i 2, Prosto w serce, Naznaczony, Magda M i Klub Szalonych Dziewic. Nie jest tego wiele, ale np Naznaczonego nigdy nie oglądałem i gdybym miał ten widget to pewnie nadrobiłbym zaległości :)
Wydaje mi się, że na Samsungu nie prędko pojawi się ten serwis/widget.
W sumie to przydałby się kolejny widget wideo na naszych samsungach.

jednak najbardziej mnie wkurza, że mając dekoder n który jest podpięty do sieci zamiast czegoś takiego jak VOD.onet mam VOD "n" i za te same seriale które są na onet.pl ja muszę już płacić gdybym chciał oczywiście je oglądać :)

edit: no niestety za Naznaczonego na VOD.onet też musiałbym zapłacić więc jedyna opcja teraz to kupić BR z funkcja Bravia Internet Video
 
Ostatnia edycja:

kendo74

New member
W końcu jest od dawna czekałem na onet vod na samsungu .Zainstalowałem dziś śmiga mi płynnie jakość odtwarzanych filmów oki .
 

Piotrek91

New member
na ES5500 jest, ściagnąłem oglądałem film z 6 minut i zerwało połaczenie (na tvn, tvp i ipla nigdy tak nie miałem) :/ dziś spróbuje ponownie i oby trybiło jak trzeba :D coraz więcej tych serwisów VOD i co cieszy dużo materiałów interesujących jest za darmo :)
 
Do góry