TVsamsungLE27S73BD+DVDsamsungHT-TQ25

magdalena

New member
witam.
posiadam sprzet jak w tytule.polaczenie przez kabel HDMI.chodzi mi o dzwiek.podczas ogladania filmow z dvd jest OK,ale jak to wszystko poustawiac zeby i kanaly tv poszly przez 5.1?
 

Pitsy

New member
telewizja naziemna nie suportuje DD5.1, jesli jakis film jest nadawany w tym systemie to trzeba mieć tuner sat. z wyjsciem cyfrowym dźwieku, które podłączamy do kina domowego, jesli chodzi o sieci kablowe to nie wiem, nigdy nie używałem...
 

kp@

New member
magdalena napisał:
witam.
posiadam sprzet jak w tytule.polaczenie przez kabel HDMI.chodzi mi o dzwiek.podczas ogladania filmow z dvd jest OK,ale jak to wszystko poustawiac zeby i kanaly tv poszly przez 5.1?
Spróbuj ustawić dolby pro logic o ile jest to dostepne na Twoim kinie domowym i wyłącz dzwięk z TV.Dzwięk stereo o ile taki bedzie w TV bedzie sztucznie podzielony na 5.1.:smile:.Jeżeli niema efektów to musisz poczekac na uruchomienie w Polsce telewizji cyfrowej naziemnej z dzwiekiem 5.1 lub wykupić pakiet sattv z wyłaczeniem C+ bo tam jest aktualnie tylko mono na sofcie nr.53.Przed chwila wyczytałem ze juz jest nowy soft wiec mozesz takze wziąć C+.
 
Ostatnia edycja:
Do góry