TV32+zestaw 5.1+Amplituner

baicik

New member
Witam
Posiadam TV LG32LS5600 (z optical digital out) i chce do niego dokupić zestaw głośników kina domowego 5.1 i amplituner/wzmacniacz, sprzęt będzie w pokoju o wymiarach 3mx5m. Mam na ten cel około 1200zł więc szału nie ma.
Mam zamiar głównie oglądać filmy z dysku podłączone do TV (pod usb) czasami trochę gier i muzyki z kompa (komp połączony z TV przez kabel hdmi)

Znalazłem coś takiego zestaw głośników:
Auna YC-5.1 Cinema-B

i amplituner:

Auna
AMP-5100


firma dziwna więc nie wiem czy warto ryzykować choć z drugiej strony czy dostane coś innego pewniejszego w podobnej cenie?
 

baicik

New member
Całkiem fajnie wygląda, wszystko dokładnie opisane co posiada, niedostępne w media w moim mieście ale już na allegro za niewiele ponad 1000zł widzę, także ciekawa opcja :)
 

isaak

New member
Logitech***Z906***5.1 ten zestaw bym polecił. Są to bardzo przyzwoite głośniki 5.1 posiadające dwa wejścia optyczne jedno coaxialne do tego trzy zestawy cinch w tej cenie grają o wiele lepiej niż prosty amplituner + tanie głośniki. Ten zestaw napędza moje kino domowe, oczywiście posiada dekodery DTS i DD podpięty mam Bluray, konsolę, komputer i adapter bluetooth. Cena w Media Markt to około 1000-1200 a na allegro czy w niektórych sklepach nawet za 900zl

Wysłane z mojego XT1052 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:
Do góry