TV za 3000 +/- 200 zł

johny1000

New member
Witam. Czytam i wszystko mi się miesza. Mam jeden wielki mętlik w głowie. Dlatego zwracam się do Was z prośbą, byście pomogli dokonać mi wyboru :).

1. Odległość od ekranu: 2 metry
2. Jak słońce świeci w pokoju: Jedno okno od wschodu, po 12 słońce już nie przeszkadza, a TV oglądam głównie wieczorem. W dzień słucham kanałów muzycznych
3. Jak duży jest pokój: 3x5m ok. 15 m2
4. Preferowana technologia: LED
5. Jaki masz obecnie telewizor: stary
6. Jakie programy najczęściej oglądasz: Sport, Wiadomości, Filmy przyrodnicze i dokumentalne. Głównie będę oglądał filmy przez podłączony do TV dysk
7. Oglądasz w dzień czy wieczorem: Wieczorem
8. Wieczorem oglądasz przy świetle czy wolisz bez: Różnie, ale częściej bez światła
9. Wolisz obraz ostry czy łagodny: Naturalny
10. Matryca błyszcząca czy matowa: Wolałbym matową, ale nie wiem czy ma to aż takie znaczenie
11. Preferowana wielkość telewizora: 40"-42"
12. Preferowana marka: Najlepszy w tym przedziale cenowym, marka nie ma znaczenia
13. Czego nie lubisz w telewizorach: Buczenia, wolnego przełączania kanałów, słabej jakości obrazu
14. Jakie urządzenia będą podłączone: Laptop, dysk 1TB przez USB, może w przyszłości XBOX albo PS3, kablówka z Vectry z dekoderem
15. Ile % do telewizji a ile % do innych urządzeń: 60% TV, 40% Filmy z dysku
16. Siedzicie na wprost telewizora czy również z katów bocznych: Pod lekkim kątem
17. Czy ważne jest wifi: Tak
18. Czy będziesz korzystać z widgetów: Nie zależy mi na tym
19. Czy chcesz serfować w internecie poziomu telewizora: Raczej nie, od tego mam Laptopa
20. Czy chcesz korzystać z serwisu Ipla , Iplex, tvscreen -VOD: Bez różnicy
21. Czy USB ma mieć czytanie filmów z polskimi znakami: Tak
22. Ma mieć 3D: Tak
23. Ma mieć slot na karty SD: Nie musi
24. Ma mieć tuner DVB-S: Raczej nie jest mi potrzebny, ale jak będze miał to nie zaszkodzi
25. Jakimi złączami i co chcesz podłączyć: Laptop przez HDMI, dysk 1TB przez USB
26. Jaki masz sygnał: Kablówka z Vectry z dekoderem SD, ale jak tylko kupię TV, to zmieniam dekoder na HD
27. Ile programów HD: Kilkanaście
28. Ma stać czy wisieć: Stać
29. Rozdzielczość: Bez różnicy
30. Dvb-t: Tak
31. Na czym najbardziej Ci zależy: Płynny i dobrej jakości obraz, bezawaryjność
32. Ile godzin dziennie ma grać telewizor: W tygodniu około 4h. W weekendy może grać nawet i cały dzień
33. Sugerowana cena: 3000 +/- 200 zł. Jak już coś kupuję, to wolę kupić coś dobrego, bo kupuję na lata. Ale w granicach rozsądku. Myślę, że maksymalnie za 3200 zł kupię dobry 42" TV.
 

cezary1020

New member
Kod:
http://www.electro.pl/produkt-TV_3D_SAMSUNG_UE40ES6800_-592129,853.html?utm_source=nokaut.pl&utm_medium=cpc&utm_campaign=2012-09&utm_content=704720#show_technical_data
 

johny1000

New member
Dzięki Panowie za propozycje TV. Z tych co podaliście, w moim przedziale cenowym mieści się Samsung i Toshiba. Zastanawiam się mocno nad tym Samsungiem, muszę trochę więcej o nim poczytać. Kiki nie lepsza będzie Toshiba 42WL863G od Tej co podałeś? Bo można ją dostać też w tym przedziale cenowym.
 
Ostatnia edycja:

johny1000

New member
A jakieś propozycje TV w tym przedziale cenowym, tyle że bez 3D? Bo wydaje mi sie, że za dużo nie będę korzystał z Tej technologii, jak w ogóle będę korzystał :). Wolę kupić w tych pieniądzach TV, który ma lepszą jakość obrazu. Kosztem 3D. Tylko czy są takie?
 
Do góry