Tv za 3 tyś

maciek1027

New member
Siema, a więc tv za 3 tyś z groszamixD. Pod tv będzie podłączona cyfra+ (dekoder PHILIPS 7201 HD PVR lub PACE PVR HD, ale chyba ten drugi) i xbox 360. Odległość to jakieś 3-4 metry. Tv będzie stać przed oknem(są rolety).A i tv żeby miał 40-42 cale.Godziny oglądania - cały dzień, ale takie główne/prawdziwe oglądanie to tak od 17.

z góry thx.:blagam:
 
Ostatnia edycja:

maciek1027

New member
xbox będzie sporadycznie podłączony, bo to będzie rodzinny tv, ja mam x'a podłączonego pod mój monitorekxD dali byście coś z sharpa lub sony, bo dla rodziców to są prawdziwe firmy...(fanboyexD)
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
ale do grania lepszy będzie 42" - szczególnie że mieści się w klasie cenowej.
 

maciek1027

New member
witam, już miałem iść do sklepu po Panasonica, ale przeczytałem o utracie czerni;/, tyczy się to wszystkich modeli z 2009(w sensie tych końcówek na końcu nazwy modelu, tych tańszych/droższych)? Przeczytałem temat o S 20, kiki napisał, że w/w seria wypada blado z LCD Sony o.0 Więc co polecacie za 3,500, 42 cali, plazma/lcd.
cyfra+, odległość 2,5-3 metry, jasny pokój(rolety), tv przed oknem,xbox ale to tak rekreacyjnie.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
po tych testach też kierowałbym się po Sony :
U nas przegrywa już z LCD Sony - to jest widoczna różnica:
014_P1090179.JPG


Kłania się szara czerń W Panasonicu.
Z lewej Sony z prawej Panasonic.
I Dożyliśmy czasów Gdzie Sony z LCD bije Panasonica Plazmy w czerni.
016_P1090181.JPG

w dzień też jest różnica i jeszcze wyraźniejsza:
005_P1090572.JPG


006_P1090573.JPG
 

maciek1027

New member
co myślicie o Samsung PS42B451?

a seria G20 pod względem jakości obrazu będzie lepsza od S20?? i kiedy można się spodziewać masowej dostępności tego modelu i w cenie ok. 3500 zł.

A jeżeli nie plazma to jaki LCD?
 
Ostatnia edycja:
Do góry