TV za 2500zł 37-40 cali

napior1516

New member
Witam

1.Nie potrzebuję 3D.
2.37-40 cali
3.LCD LED Lub PLAZMA
4.Cena około 2500zł
5.Musi mieć:
-MPEG-4
-USB (odtwarzanie video i itp)
-Co najmniej 2x HDMI
-Mile widziany Internet Wi-fi lub Kabel Lan

Moje główne typy:
Sharp LC-40LE630E
Panasonic TX-L37E30E


Podobno Panasonic ma funkcje nagrywania TV z naziemnej MPEG-4 na USB czy będzie działać z Western Digital My Passport Essential 250 GB USB 2.0?

TV będzie służyć do użytku domowego: TV, PS3.

Liczę na waszą pomoc bo jak zacząłem rozglądać się za nowym TV to zdałem sobie sprawę że łatwiej kupiłem auto ;p.

Pozdrawiam napior1516.
 

tomekjoe

New member
Mam tego panasa tylko, że 32 cale do gier niezły w trybie gra input lag na poziome 20ms. Ogólnie telewizor fajny: dobre kąty, odpala filmy 1080p mkv nawet z dts, 3xusb, matowa matryca, dobry dzwięk (jak na leda). Wszystko fajnie tylko ma problemy z odwzorowaniem kolorów (najgorzej jest z czerwienią), ale na twoim miejscu bym dolożył 200zł do plazmy 42g30. Multimedialnie to samo, ale kolory, czerń na zdecydowanie lepszym poziomie no i input lag tez lepszy. Pozdro
 

napior1516

New member
Mam tego panasa tylko, że 32 cale do gier niezły w trybie gra input lag na poziome 20ms. Ogólnie telewizor fajny: dobre kąty, odpala filmy 1080p mkv nawet z dts, 3xusb, matowa matryca, dobry dzwięk (jak na leda). Wszystko fajnie tylko ma problemy z odwzorowaniem kolorów (najgorzej jest z czerwienią), ale na twoim miejscu bym dolożył 200zł do plazmy 42g30. Multimedialnie to samo, ale kolory, czerń na zdecydowanie lepszym poziomie no i input lag tez lepszy. Pozdro


A jak oceniasz funkcje nagrywania TV na HDD ? A co do 42 cali to nie wiem czy mi się zmieści bym musiał dokładnie zmierzyć 42G30.
 

napior1516

New member
Nic specjalnego, norma TV + PS3 + DVD/BLU-RAY. Więc byłby najlepszy ze wszystkich wyżej wymienionych? Bo waham się pomiędzy Samsung a Panasonic. Sharp jak sama marka wskazuje dobre podstawowe funkcje i Made in JAPAN. Samsung jest jak dobrze patrzyłem ze Słowacji. Wszystko będzie dobra po China i Taiwan ;p .

Kwestia taka że wolę kupić mniejszy i dobry sprzęt za określone pieniądze niż kupić większy a gorszy.
 

napior1516

New member
Kurcze korci mnie ten Samsung ;p.Chyba jego wezmę poszukam na któregoś okazji i wezmę tańszy. Jak mówiłeś że D5500 też dobry model to chyba się nie zawiodę ;p. Jak będę miał jeszcze jakieś pytania to napiszę. Dzięki za pomoc.
 

napior1516

New member
Ok. 40% pewnie ;p Takiego efektywnego używania nie piszę tak że TV gra a sam robię co innego np. piszę na kompie. Czy lepszy będzie Panasonic E30E?
 
Ostatnia edycja:
Do góry