TV z matowa lub pół matowa matryca

Piotrek355

New member
Hej

Jestem nowy i mam do was prośbe.
Czy znacie jakis model Tv z matryca połmatową lub matową?
Przewaliłem pół internetu ale żaden producent się tym nie chwali. Łaziłem po sklepach i pytałem ale wszyscy zieloni.

Interesuje mnie max 43cale z dobrymi katami widzenia (najlepiej ips) do playstation pro więc możliwe mały input lag tak do 2500zł. Szukałem 4K ale przeboleje i fullhd (nie zebym potrzebowal ale przyszlosciowo fajnie by było) Mam jasny pokój i odbicia w dzień są straszne pomimo rolet. Super czerń mnie nie jara. Wcześniej używałem monitora, kupiłem tv ale bede zwracał bo się w nim wszystko odbija.

Będę wdzięczny za pomoc!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To masz dobry model Philipsa 43PUS7334 za 2099 zł
Ten ma dobrą powłokę antyrefleksową więc nie ma dużych odbić.
On ma 4K.
 

Piotrek355

New member
dzięki za odpowiedź i potwierdzenie mojego wyboru. Zanim przeczytałem Twoją wiadomość poszedłem do sklepu i oglądałem wszystkie tv pod kątem odbić i właśnie tego wybrałem. Nie jest to mat, ani nawet pół mat ale jest znacznie lepiej. Odbicia są troche zblurowane więc ostrość oka skupia się na wyświetlanym obrazie, a nie na tym co się w nim odbija. Ambilight super, wyłączasz wszystkie lampli wieczorem i naprawde bardziej czuć klimat gry cy filmu. Pilot słaby bo na podczerwien wiec trzeba celowac w tv no i widoczność literek na qwerty beznadziejna. Szukam innego pilota, a że to android to jest w czym przebierać. Jedyny minus to tez android bo się z nim za bardzo nie lubie. Włącza się długo po wyłączeniu listwy prądowej. Działa ok i nie mam z nim problemów jak narazie ale system LG znaaacznie wygodniejszy i szybszy no ale nie można mieć wszystkiego ;)
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Teraz nie produkują modeli z matryca matową. Matryce błyszczące przekazują więcej czerni dlatego wybrano taki kierunek. To nowy Android 9,0 i daje sobie spokojnie radę.
Są dostępne modele LG 43" :
43UK6500
43UM7600
TCL 43EP640

Masz też inne 43" ale ceny wyższe.
Sony 43XG8096
Sony 43XG8305
Samsung 43Q60

Jak będziesz niebieski, wszystkie modele masz z pakietem.
 
Do góry