TV w przedziale 2,5 - 3 tyś

lucanx

New member
Witam.
Biorę pod uwagę zakup jednego z tych czterech modeli TV. Czy mógłby mi ktoś rzeczowo wyjaśnić który z nich najlepszy do takiego użytkowania codziennego? Dużo sportu oglądam, chętnie skorzystałbym z funkcji Smart TV a nie zależy mi zupełnie na 3D.
Potrzebuję czegoś w granicach 50 cali bo salon duży.

LG 47LA660S

Toshiba 48L5435DG

Sharp LC-50LE650E

Samsung UE48H6400
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Do sportu to liczy się płynność obrazu.
Z tych co podałeś brałbym zdecydowanie Toshibę.
 

firekage

New member
Bez reklam
Do sportu to liczy się płynność obrazu.
Z tych co podałeś brałbym zdecydowanie Toshibę.

Chwilkę, tą, którą on umieścił w linku? To jest 50Hz. Niech sobie ją daruje.
48L5435DG - Toshiba

Do sportu to z całą pewnością nie ten model. AMR 400, ale natywnie 50Hz. Jeśli miałbym w ogóle rozważać Sharpa 50LE to tylko 752, a z tych co podał większość pewnie kupi Samsunga 48H6400. W przypadku LG lepiej raczej skupić się na serii LB, z direct-led'em, a nie edge-led'em.
 

lucanx

New member
Na początku dzięki za zabranie głosu w tym wątku.

Odległość od ekranu spora ok. 5-6 metrów dlatego mniej jak 47 cali nie wchodzi w grę.
Budżet mam ograniczony- nie więcej jak 3 tyś zł.

Tak napisałem że do oglądania sportu tv ale w sumie to przecież też do wszystkiego innego też.
Nie zależy mi na 3D i na tym by jakoś super się grało na nim po podłączeniu XBOXa.
Za to chciałbym żeby miał fajne funkcję Smart TV, nigdy z tym nie obcowałem i chętnie bym wypróbował.

Napiszcie coś więcej o modelach które proponujecie. Dlaczego lepsze od tych moich?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Akurat ta Toshiba ma największe wspomaganie w klasie podanych modeli.
Nie każdego stać na modele 10Hz.
Chociaż faktycznie dopłata do 47L7453 z tylnym podświetleniem strefowym
ni9e jest wielka i warto dopłacić.
 

lucanx

New member
No właśnie dużo osób mi tłumaczy żeby było to 100 Hz ale jakieś natywne czy coś takiego.
A że do 3 tyś to kupie tylko 50 Hz i dużo na tym tracę, prawda to?
 

radier

Member
Bez reklam
@lucanx

Na liście masz świetny model Samsunga 48H6400. Całkowicie nowy panel od Samsunga. Natywne 120Hz. Najlepszy Smart na rynku. 4 rdzeniowy procek. Genialny żyroskopowy pilot. Multimedia odczyta każde. Bez problemów z napisami. Cena około 2800 zł. Do wyrwania z dodatkową 2 letnią gwarancją w wybranych sklepach.



Wysłane z mojego GT-N7000 przy użyciu Tapatalka
 

lucanx

New member
Aha, czyli Ty byś optował za Samsungiem... trochę szkoda bo ja jakoś skłaniałem się ku produktom tej firmy najmniej :p
No ale może znajdziecie mi od siebie coś w kwocie do 3 tyś, ew. 3 tyś z małym hakiem co będzie godne uwagi...
 

lucanx

New member
Ponawiam pytanie...

Znalazłem jeszcze taki model
Sharp LC50LE761E
Co o nim sądzicie?
 
Ostatnia edycja:

jacekcy

New member
Chyba najlepiej doradziłby Ci tdx. Przeglądam to forum od dwóch lat i wydaje mi się, że u niego szukałbym porady. Dostaniesz super informacje: subiektywne i obiektywne.

Oczywiście należy uwzględnić porady innych, wyrobić sobie swoje zdanie i wybrać.
 
Do góry