Tv sony nx720+ nagrywarka sony rdr 980 + dekoder vectra 5800c

paavo2000

New member
Witam. Może ktoś mi doradzi co można zrobić by nagrywarka jak w tytule nagrywała przez tv pause. Przed zmianą tv miałem sony v2000 (dwa wejścia euro) - 1 kabel euro do dekodera i 1 do nagrywarki + hdmi nagrywarka - telewizor i działało.
Obecnie tv nx 720 ma tylko jedno wejście euro i nijak tego nie mogę połączyć. Przekopałem forum i żadna konfiguracja nie zdaje egzaminu (propozycje panów ze sklepu również odniosły negatywny skutek).
Czy może rozgałęziacz euro - 2x euro coś da? Czy może jakaś inna konfiguracja. W manualu tv jest sposób podłączenia np. z odtwarzaczem DVD poprzez kabel euro i skorzystanie z funkcji nagr scart, ale nic takiego nie widzę w telewizorze. Proszę o pomoc.
 

(Cy)Gorg

New member
Bez reklam
Twój TV ma jeszcze wejście video kompozytowe (1xRCA) i dwa wejścia analogowe audio. Spróbuj coś z tym pokombinować, Są przejściówki scart (euro)-->kompozyt+audio

ADAPTER Przejściówka EURO na 3x RCA S-VIDEO Wy8zl (2060907361) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Do video zwykły kabel (z końcówkami RCA) do audio (z jednej strony 2xRCA z drugiej taki jaki masz na wejściu w TV).

Przy wejściu analogowym audio na RCA (x2) w TV możesz kupić gotowy kabel euro-->3xRCA:

http://allegro.pl/nowy-kabel-euro-cinch-1-5-m-kabel-euro-3-x-rca-i2061009187.html

Powodzenia :)

Pzdr.,
(C)G
 
Ostatnia edycja:
Do góry