TV pod PS4 Bez bajerów

Greelo

New member
Witam, trafiłem tutaj na forum z nadzieją na pomoc w doborze odpowiedniego ekranu pod konsolę. Poszukuję telewizora do max 42 cali - odległość od ekranu wynosi u mnie 2-2,5m. Co mnie interesuje głównie? Wiadomo, ze jak najniższy input lag oraz płynny obraz to najważniejsze. W drugiej kolejności jakoś kolorów i czerń. Zastosowanie to tylko i wyłącznie gry na PS4 oraz filmy z laptopa, ew z pendrive. Smart TV jest mi totalnie zbędny. Aczkolwiek jeśli jest interesujący model z 3D to mile widziany. Chciałbym na niego wydać ok 1500zł z lekką tolerancją w obie strony :p Z tego co sam poszukiwałem trafilem na dwa modele:
1. Philips 42PFH6309/88
2. Sony KDL-40W605B

Philips wiadomo bajerancki :) jednak dość spora cena na tą chwilę. Mogą być to oczywiście starsze modele. Z zakupem będe się wstrzymywał jeszcze ok 2 miesięcy które potrzebuje na zgromadzenie funduszy. Z góry dziękuje za pomoc :)
 

Duch87

New member
Bez reklam
jak za taką kasę o faktycznie Philips - niski input lag i ambilight, który przydaje się do gier, szczególnie wieczorami. Sam mam połączenie Philips 6008 i PS3 - gra sie super.
 

Greelo

New member
Przekroczyć można, poprostu dłużej na niego będe odkładał w pracy w wakacje :D szukam złotego środka cena\jakoś. Ambilight wpadł mi w oko. Są może jakieś starsze modele z tą funkcją? Swoją drogą na jakiej matrycy są te telewizory IPS czy VA?
 
Do góry