TV na zewnątrz

keybi

New member
Witam serdecznie

Mam dosyć nietypowy problem. Zamierzamy puszczac reklamy z TV na zewnatrz. Wielkość TV to 52 cale. Całość będzie obudowana i zabezpieczona.

Który TV nadaje się najlepiej na zewnątrz tzn. dobrze się sprawuje w nasłonecznionym miejscu.

Z góry dziękuje za odpowiedź.

P.S. Wstępnie myślimy o Philipsie 52 PFL 5604 H , bo ma czujnik oświetlenia.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
to potrzebujesz coś wytrzymałego o dużej jasności obrazu i ostrości.
A podaj proszę jeszcze jaka klasa cenowa?
 

keybi

New member
Jak najtaniej oczywiście ;)

Środków mamy około 6 000 PLN na TV, jednak jeżeli będzie coś o wiele lepszego droższego to do rozważenia większa kwota.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
a napisz proszę w jakie odległości będą przechodzić ludzie oglądający treści obrazów ?
Jaki rodzaj obrazu będziesz chciał wyświetlać ?
 

keybi

New member
Całość będzie powieszona na wysokości około 2,5 metra, skierowana pod kątem 15 stopni w dół. Odległość do TV myślę około 3,5 metra.

Całość wyświetlana z kompa za pomocą programu ProShow Producer (Photodex - ProShow Producer)


Z góry dziękuję za odpowiedź bo w przyszłym tygodniu chcielibyśmy sfinalizować.

Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
postawiłbym na :
Trwałość
Ostrość świecenia
Pobór energii
Możliwość wyświetlania pixel w pixel.
Duże nasycenie
Paleta barw
Przejścia tonalne

Sharp 52HD1 z twardym dyskiem (łatwiejsza możliwość prezentacji)
Sharp lcd led 52LE700 - oferta specjalna
Sharp 52 DH 77
Sony 55ex500
Toshiba 55ZV 635

W razie wątpliwości poproś o prezentację.
 

Mariusz_i_Goska

New member
Klient idąc ulicą zwraca uwagę na treść. Skoncentruj się na tym. Ledowe monitory żarzą na każdej ulicy, skrzyżowaniu-chyba nie przegiąłem?
Nie tv, monitor z dużym pikselem! Życzę szczęścia. Oby żar piksela przywiódł min. jednego klienta. To chyba można wsadzić pod osobny dział.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
diodowe monitory to nie ta klasa cenowa - poza tym z bliskiej odległości nigdy nie będą miały takiej rozdzielczości.
 
Do góry