TV na Androidzie - jak działają aplikacje Netflix itp.

Witam,
Mam takie niestandardowe pytanie może ktoś wie jak to wygląda w kwestii odtwarzania różnego rodzaju multimediów na TV z Androidem. Chodzi mi np. o Netflixa gdzie np. mam wykupione 4K ale w wersji takiej aplikacji da sie w ogóle ustawić 4K czy TV sam wybiera jakość?
Podobnie jak to jest w innych aplikacjach?
 

legaar

Member
Netflix na Android działa super - polecam :) (dużo lepiej niż na moim leciwym Samsungu F7000 z którego Samsung usunął już prawie wszystkie apki :/)
 
Nie do końca odpowiedzieliście mi na pytanie :)
Ja mam nadzieję, że działa super tylko jak to jest w praktyce z jakością, bo co z tego ze mamy TV 4K i treści 4K jak TV na Androidzie może nie mieć możliwości ustawienia tego?
Chodzi mi głownie o Netflix i YouTube czy Twitch itp czy tam można wybrać jakość odtwarzania? czy TV zapamietuje to czy za kazdym razem trzeba ustawiać 4K?
 

bl4ck

Active member
Bez reklam
Nie masz możliwości ustawienia tego, netflix zacznie wysyłać obraz w 4k gdy twoje łącze na to pozwoli o resztę się nie martw.
W ustawieniach konta netflix możesz wymusić "najlepszą jakość" dla wideo obrazu.
W YT masz podczas odtwarzanie możliwość wybrania rozdzielczości.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
bl4ck - ma rację.
Telewizor w zależności od szybkości internetu sam wybiera poziom przesyłu aby zachować płynność.
 
Do góry