TV - minimum 46'', pełne multimedia

Sobtainer

New member
Nie wiem, też czekam :)

OK zrobiłem dwie partycję, teraz działa. Tak jakbym miał 2 dyski. Dzięki za pomoc.
 
Ostatnia edycja:

tdx

New member
Bez reklam
Rovi od softu był w shart habie jako widget albo po zip-code można było go też wybrać jak się dawało cały obszar (teraz chyba jest błąd -67)
 

rudzik136

New member
Tzn że nie każdy może to mieć? u mnie w aplikacjach nie ma do ściągnięcia nic związanego z EPG i Rovi... a S Recommendation mam na cały obszar, Cyfrowy Polsat. Dziwne to Rovi... Ukryte i nie dla wszystkich a standardowe GUIDE nie działa tak jak powinno...
 

Sobtainer

New member
Jak to dzisiaj powiedział Pan z Samsunga na czacie, "proszę wymienić moduł CI, jeżeli dalej problem będzie się powtarzał zapraszam do pomocy na czacie"
 

rudzik136

New member
To za dwa dni trzeba znów napisać do pana na czacie że moduł wymieniony a problem nie zniknął:)
a TDX fajnie by było jakbyś mógł sprawdzić jak to jest z tym Rovi i czy da się go doinstalować/włączyć u nas w TV bo nigdzie go nie widać;/
 

tdx

New member
Bez reklam
Pamietam ze samsung sie pytal o przewodnik zreszta na ostatniej stronie instrukcji masz nawet o tym info na ostatniej stronie...

Wysłane z mojego GT-I9100
 

rudzik136

New member
Szukałem w instrukcji dostępnej w tv i nie mogłem znaleźć... Zobaczę jeszcze w papierowej... a może jakiś Factory Reset zrobię i będzie dostępne:) Bo soft mam najnowszy w TV...
 

rudzik136

New member
Dokładnie, też to znalazłem wcześniej ale co to ma do rzeczy? To jest tylko licencja do Rovi, którego nie ma...
Czy ktoś to kiedyś uruchomił i z tego skorzystał???
 

rudzik136

New member
Tylko, że w F6500 inaczej jest ułożone Menu i nie ma tej opcji. Tzn, że w serii F nie ma w ogóle Rovi on Screen mimo, że teoretycznie jest:) dobre:) może któraś aktualizacja wniesie to do naszych TV serii F... Ja na to czekam.
 

mp_nafta

New member
Sobtainer doczytalem, ze jesteś abonentem asty-net w związku z tym mam kilka pytań do Ciebie.
1 Jak wyglada współpraca Twojego tv z karta asty, działa S-Recommendation?
2 Jak wyglada nagrywanie programów z tv na dysk zewnętrzny? Tzn można nagrywać jedno, a oglądać co innego? Można zaprogramowac tv na nagrywanie podczas naszej nieobecności w domu?
 

Sobtainer

New member
Sobtainer doczytalem, ze jesteś abonentem asty-net w związku z tym mam kilka pytań do Ciebie.
1 Jak wyglada współpraca Twojego tv z karta asty, działa S-Recommendation?
2 Jak wyglada nagrywanie programów z tv na dysk zewnętrzny? Tzn można nagrywać jedno, a oglądać co innego? Można zaprogramowac tv na nagrywanie podczas naszej nieobecności w domu?

1. Nie działa S-Rec z Asta-NET
2. Można nagrywać ale nie można przełączać programów niestety. Jeżeli zaprogramujesz nagrywanie jak nie jest odpalony TV, bez problemu nagra na dysk.

Pozdrawiam
KM
 

mp_nafta

New member
Rozumiem, ze kartę masz włożona do tv, a próbowałeś może z zewnętrznym dekoderem od asty? Czy wtedy działa s-rec?.
A może wiesz jak jest w przypadku vectry?
Ciekawe od czego to zależy bo funkcja w sumie wydaje sie przydatna.
Pozdrawiam.
 
Do góry