TV LED TCL L40D3300FC - czy to dobry wybór.

dudijack

New member
Witam serdecznie .Dużo mówi sie na forum o przeróznych Tv , w wiekszosci dotyczy to Samsungów , Lg i panasoniców w cenie powyżej 2k.Jednakże mi rzucił sie w oczy model mało znanej marki TCL . Specyfikacja w miare , cena więcej niz konkurencyjna. Prosze o opinie i sugestie co do w/w TV , gdyz jestem zainteresowany jego kupnem.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Właśnie testuję i TCL i Thomsona.
W piątek skończę.
Napisz jakie masz potrzeby bo połowę już zrobiłem więc wiedzę mam.
 

dudijack

New member
Dziekuję za informacje o testach , aczkolwiek "zmuszony" zostałem do zakupu Philipsa 40PFL5007K/12. Jednakowoż bardzo chetnie zapoznam się z wynikami testów bo model TCL , w tej cenie, jest naprawde godny uwagi.Pozdrawiam.
 

TECH

New member
Witam

ten model ma niespotkane w tej kategorii cenowej kolory oraz najlepiej wyświetla detale obrazu. Uzyskane obrazy są niesamowite i widać że wyprzedza konkurencję w tej dziedzinie.

Jeśli oglądasz głównie filmy, programy np. edukacyjne i przyrodnicze oraz zdjęcia etc. to nie znajdziesz lepszego. Świetny telewizor dla rodziny ale jeśli szukasz telewizora z jeszcze wyższej półki to polecam Thomson seria U6, który dodatkowo zapewnia super płynność b. szybkich obrazów (polecany dla fanów sportu).

Obie serie nadają się również do współpracy z konsolami gier (opóźnienie 50-60 ms).

Pozdrawiam AT
 

Irving

New member
Właśnie zastanawiam nad zakupem któregoś z tv Thomsona. Widzę że polecasz serię U6 ale z tego co widzę dostępne są tylko z technologią 3D. Szukam tv który będzie działał głównie w weekendy z zastosowaniem do oglądania filmów i gry na xboxsie. Zastanawiałem się nad serią U5 czy sprostała by takim wymaganiom? Ewentualnie czy technologia 3D odbija się jakoś negatywnie na odbiór obrazów w 2D dla filmów czy gry na konsoli? Różnica w cenie modeli to 400-500 zł więc może warto zainwestować.
 
Do góry