TV LED salon 65-75" Netflix 5000 zł

mieto132

New member
Model xh 9096 zaklepany za 4893,dodatkowo jeszcze 200 mają zwrócić ,chyba dobra cena,mam nadzieje że obraz nie będzie gorszy jak w 9005.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
 

r4m

New member
Promocja w ME z voucherem 200 zł o północy się skończyła, ale za to teraz obniżyli cenę TV o 100 zł więc np. z golarką GILLETTE Fusion ProGlide Styler w zestawie w promocji wychodzi całość za 4859,99 zł ;).
 

kater-acme

New member
Koledzy dzięki za porady i dyskusję, poczytałem sporo jeszcze innych materiałów, ostatecznie brałem jeszcze pod uwagę Q80T, ale przez brak DV ten model odpadł. Dziś powinien dojechać 65XH9005 z promki na Neonecie (4730 zł). Relacji zdawać nie będę bo porównać z czym ani nie mam, ani nie bardzo wiem jak ;) Planuję jeszcze potem może jakąś głosobelkę dokupić, ale może później, na razie i tak przekroczyłem budżet.
 

kater-acme

New member
napisz tylko jakie sa Twoje wrazenia z jakosci obrazu i obslugi TV

OK, kilka wieczorów już za mną, czyli powiedzmy bardzo wstępne wrażenia jakieś już mam - zaznaczam, że absolutnie nie zastępują one nawet najpodlejszego testu ;)

Na początek minus, i to niestety zaskakujący, normalnie dla mnie przykra niespodzianka - dźwięk. Słaby, płaski, słyszalnie gorszy niż w poprzednim 47LD450, TV z 2010 r. Autentycznie przykre. Może to kwestia przyzwyczajenia, bo żaden ze mnie audiofil ani pasjonat, ale po prostu jest gorzej. Szukam aktualnie jakiejś podstawowej grajbelki. Co ciekawe, w sklepie TV nie grał tak brzydko, ale może to kwestia warunków i skupienia.

I to jedyny jak na razie dla mnie minus.

Obraz w 4K, szczególnie z DV, bardzo ładny, kolorki, czerń, szczegóły, płynność - dla mnie bomba, zero uwag. System chodzi b sprawnie, na razie zero zawieszek itd. Obsługa, intuicyjność itd. również na plus. Upscaling ładnie daje radę, dziś jakiś przyrodniczy w HD z Czubówną był na reżimowej TV i spoko, wrażenia fajne, choć widać, że to raczej nie 4K.

Kwestia HDMI 2.1 i nieostrego obrazu w 4K @ 120 mnie nie boli, bo na 99% konsoli nie będzie. Ale wizerunkowo to porażka, bo TV niby najnaj dla PS5 - trochę lipa ogólnie.

Zbyt jasne napisy w Netflixie bez problemu można okiełznać zmieniając ich kolor na szary albo dając przezroczystość - ostatecznie nie jest do dla mnie minus.
 

mieto132

New member
Co do dźwięku to próbowałeś w ustawieniach zmienić z ściany na stolik?

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
 

kater-acme

New member
@ kiki - spoko, napisy po zmianie w ustawieniach Netflixa są OK

@ mieto132 - tak, ale daje to b niewiele, muszę jeszcze zobaczyć jak będzie powieszeniu na ścianie, ale do tego potrzebuję drugiego chłopa, żona się za bardzo stresuje przy takich manewrach; tak czy siak w TV za prawie 5000 to trochę lipa, jakby nie spojrzeć :/ a naprawdę nie mam dużych wymagań
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To extra , że się poprawiło.
Jeśli 75" - do 5 tyś :
- TCL 75EP660 za 4199 zł
- LG 75UN85003 za 3899 zł
Plus dodatkowo pakiet gratisów.
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
Dzisiaj można dorwać Sonego 65xh9005 w MM za niecałe 4449, a w Sony Centre za 4451. Chyba spoko cena, co nie?

cena bardzo spoko.
Jak uzywasz chrome, to zainstaluj sobie refundera wtyczke, bedziesz mial cashback ok 50 zl
Sony Centre juz kosztuje stara cene 4999 zl
 
Ostatnia edycja:

r4m

New member
a jak się ma 65xh9005 do LG 65NANO913?

Przede wszystkim Sony ma matryce VA a LG ma IPS - każda ma inną charakterystykę.
Czyli jednym zdaniem lepsza czerń i kontrast (VA) vs lepsze kąty widzenia (IPS). Reszta jak je sobie porównywałem jest dość zbliżona. No oczywiście poza systemem, Sony - Android, LG - webOS.
No i w LG z tego co wiem, nie ma tego przypału z rozmyciem przy 4K 120Hz...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeśli 75" - do 5 tyś :
- TCL 75EP660 za 4199 zł
- LG 75UN85003 za 3899 zł
Plus dodatkowo pakiet gratisów.
 
Do góry