Tv led minimum 55 cali do 8 tys.

Damianek21

New member
Zamierzam kupic tv minimum 55 cali tak do 8 tys. zł. Do oglądania głównie telewizji i czasem filmów z usb. Nie wymagam dodatkowych tzw. bajerów. Co polecacie full HD czy może warto już wybrać 4K? Podoba mi się zakrzywiony Samsunga, ale nie potrafię się zdecydować.
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Gdzie Ty 65" widziałeś za 10tyś zł? :D Ja za minimum 12tyś go widziałem w jakimkolwiek normalnym sklepie.
Tak czy siak, zakrzywiony ekran nie daje zbyt wiele, a w niektórych sytuacjach sprawdza się gorzej niż prosty ekran.
Najlepiej i tak uzupełnij całą tabelkę danych, to może w czymś uda nam się pomóc :)
 

eedviking

Banned
Gdzie Ty 65" widziałeś za 10tyś zł? :D Ja za minimum 12tyś go widziałem w jakimkolwiek normalnym sklepie.
Tak czy siak, zakrzywiony ekran nie daje zbyt wiele, a w niektórych sytuacjach sprawdza się gorzej niż prosty ekran.
Najlepiej i tak uzupełnij całą tabelkę danych, to może w czymś uda nam się pomóc :)

A to to co fata z morganą? :mrgreen::wink:

ten jest w "nienormalnym sklepie" :p
SMART TV LED 3D 65'' Samsung UE65H8000SL Curved / Telewizory i RTV - Sklep SIGLO - Telefony komórkowe, Modemy GSM, Telewizory, Ekspresy
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Kwestia jest taka, że nie lecą przez żadnego z normalnych polskich dystrybutorów, stąd albo mają świetnie układy z jakaś firmą, typu Samsung i dostają indywidualne oferty lepsze niż sieci (!), albo biorą sprzęt z zagranicy bez polskiej gwarancji, jak np. redcoon.
 

eedviking

Banned
Kwestia jest taka, że nie lecą przez żadnego z normalnych polskich dystrybutorów, stąd albo mają świetnie układy z jakaś firmą, typu Samsung i dostają indywidualne oferty lepsze niż sieci (!), albo biorą sprzęt z zagranicy bez polskiej gwarancji, jak np. redcoon.

Po to wrzuciłem link i masz jak byk napisane: UWAGA:polska dystrybucja.

@ Kiki, właśnie miałem pisać o Philips'ie z Androidem ;-)
 
Do góry