TV Led 46-47 cali między 3000 a 4300 zł 01.2013r.

adalo85

New member
Witam.

Mój pokój ma około 20 metrów a odległość od tv do około 3 metry. Nasłonecznienie zazwyczaj z lewej strony. Nie gram w gry, nie używam 3d. TV ma służyć tylko do oglądania C+. Szukam od prawie pół roku i byłem już niejednokrotnie zdecydowany, lecz przy załączeniu i oglądaniu w tańszych tv niesamowicie wkurzało mnie smużenie i pixele jak kostka brukowa... co było dla mnie strasznie irytujące a chciałbym się już pozbyć starego CRT... Myślałem też o plazmie gdyż dobrze mi się na niej ogląda lecz pobór prądu i głośna praca skreśliła ją z wyboru...

Proszę o pomoc w wyborze TV który będzie miał obraz jak żyleta w danym przedziale cenowym a zarazem czy warto wydawać tyle pieniędzy gdyż może według Was jest jakaś tańsza alternatywa.

Moje typy to:

Samsung 46es6800 - cena 3500zł (chyba najwięcej ludzi zakupiło przez święta ten model)

LG 47LM760S - cena 4300zł (mało spotykany lecz wydaje mi się dosyć dobry)

Philips 47PFL6007K (Promocja- razem z tv konsola Xbox 360 250GB) - cena 4300zł

Sony 46hx750 - cena 4300zł (nie mam zdania...)
 

octopus1975

New member
zapomnij o wszystkich powyzszych tv i idz do sklepu i spojrz na jakosc obrazu tego tv SHARP LC-46LE830E, cena do soboty 3650 w saturnie. jak nie znajdziesz 46 to spojrz na inny 830. i poszukaj 46 cali. Jakosc obrazu przebija pozostale !
 

adalo85

New member
A więc zdecydowałem się na Sharpa. Ogólnie jest OK ale ma masę regulacji kolorów... Próbowałem go ustawiać według najnowszych kalibracji z HDTV ale wtedy kolory są strasznie blade... Takie martwe, natomiast na trybie DYNAMICZNY kolory są żywe ale czasem przesadzone (żółty).
 
Do góry