TV LED 3D 40" ok. 2500zł

Riv11

New member
Bez reklam
To o czym piszesz to chyba jest ubezpieczwnie. Ja mam jak najgorsze doświadczenie z ubezpieczeniem sprzętu ( ale ja ubezpieczałem w ME i byl to odkurzacz). Jezeli chodzimo gwarancję producenta, a nie ubezpieczwnie, to warto przedlużać gwarancję.
 

OST

New member
Banding obecny gołym okiem, a clouding jest w prawie każdym Samsungu ;/ Niestety ale taka jest prawda
 

Duch87

New member
Bez reklam
Bierz Philipsa, a nad resztą się nawet nie zastanawiaj ;). Może w tej cenie uda Ci się znaleźć sprzęt z ambilightem.
 

inahurry

New member
To o czym piszesz to chyba jest ubezpieczwnie. Ja mam jak najgorsze doświadczenie z ubezpieczeniem sprzętu ( ale ja ubezpieczałem w ME i byl to odkurzacz). Jezeli chodzimo gwarancję producenta, a nie ubezpieczwnie, to warto przedlużać gwarancję.
to przedłużona gwarancja, tak jest to nazwane w Avansie. ale konsultantka mówiła nawet o przypadkowych uszkodzeniach, jednak czytając regulamin, to są tam same wyjątki, więc obawiam się, że to naciąganie z jej strony. Dlatego pytam speców na niezależnym forum.
 

gg01

New member
Sam też szukam TV do maks 2500zł 37-42 cale

moje wymagania to:

- ładna obudowa raczej matowa, może być srebrna, aby robił wrażenie na znajomych
- sleep timer, najlepiej osobny przycisk na pilocie
- szybkie przełączanie między kanałami
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
wg mnie powinieneś sięgnąć po Philipsa 42PGFL6008 z Ambilightem.
Ale teraz wszędzie sleep jest w środku. Trzy kliknięcia...
 

sphinx88

New member
Co do ubezpieczenia w avansie to ten największy pakiet to dobra sprawa , po pierwsze przedłuża gwarancje producenta , chyba max na 5 lat a dodatkowo chroni przed przypadkowym uszkodzeniem przez to 5 lat, ale trzeba pamiętać że chroni TYLKO przed przypadkowym uszkodzeniem (co oczywiście bardzo łatwo oszukać i co by tam się nie stało ze sprzętem zawsze trzeba zgonić na to przypadkowo uszkodzenie np: dziecko zrzuciło tv). Parę razy już z niego korzystałem zawsze dostawałem nowy sprzęt lub mogłem wymienić na coś innego w cenie zakupu czy to w avansie czy w euro.
 

inahurry

New member
Co do ubezpieczenia w avansie to ten największy pakiet to dobra sprawa , po pierwsze przedłuża gwarancje producenta , chyba max na 5 lat a dodatkowo chroni przed przypadkowym uszkodzeniem przez to 5 lat, ale trzeba pamiętać że chroni TYLKO przed przypadkowym uszkodzeniem (co oczywiście bardzo łatwo oszukać i co by tam się nie stało ze sprzętem zawsze trzeba zgonić na to przypadkowo uszkodzenie np: dziecko zrzuciło tv). Parę razy już z niego korzystałem zawsze dostawałem nowy sprzęt lub mogłem wymienić na coś innego w cenie zakupu czy to w avansie czy w euro.

dzięki. a jakie sprzęty dotychczas wymieniałeś i jakiej wartości?

no i czy nie jest tak, że trzeba udowodnić, że to trzęsienie ziemi zrzuciło tv, a nie user:) choć kataklizmów chyba to nie obejmuje.

ubezpieczenie interesuje mnie, bo chcę powiesić na uchwycie (coś jakby ramię) obracanym w kilku płaszczyznach, a ściany w mieszkaniu nie są do końca pewne;)
 
Do góry