TV-LCD zamiast monitora

rostu

New member
Witam,
Widze, ze nie pierwszy sie pytam ale moje kryteria sa troche inne, wiec stworzylem nowy watek.

Zamierzam kupic TV do komputera i uzywac go zamiast monitora.
(aktualnie posiadam monitor LCD philips 190CW TN i moim zdaniem nie jest najlepszy do grafiki *widzialem jak swieci eizo - nie do porownania,)
Pytanie jako, ze moj monitorek do najlepszych nie nalezy czy obraz w tych TV bedzie chociaz na takim samym poziomie? (mam nadzieje, ze nie gorszy)

Budzet ~3000 zl +\- 500

Jestem ciekaw czy dalo by sie siedziec 1.0-1.5 m przy full hd i bawic sie w photoshiopie? (jestem studentem informatyki - spec. grafika komputerowa)

Tak wiec mniej wiecej uzycie komputera bedzie oscylowane na:
- 20% gry
- 30% filmy
- 30% muza+web
- 20% grafika, office i programowanie.

zastanawiam sie pomiedzy:
- Samsung LE37A656
- Samsung LE32A656
- KDL-32E4000
- KDL-32W4000
- inny jaki?

zaznaczam, ze ma dzialac wylacznie jako monitor z rozdzielczoscia natywna (full hd), wiec skalowanie schodzi na drugi plan, jednostke centralna mam wystarczajaco dobra zeby wszystko smigalo w tej rozdzielczosci, a jesli zlapie zadyszke przy jakiejs nowej gierce to mozna zmniejszyc rozdz. i sie oddalic troche (w sumie wole starsze gry... q3 wiecznie zywy :> ale nieraz zagra sie w cos nowego).

Jak dla mnie ma znaczenie kazda opinia (do konca weekendu chce zadecydowac ktory zamowie).

pozdr.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
a to już nie będzie takie łatwe zadanie.
Ale powinieneś zacząć od 40 XFa 355 Toshiby
Dalej 37" - Toshiba X 3000
37" Hitachi V01
Panasonic 37 LZD 80
Sony 40 D 3500
 
Do góry