TV LCD LED Samsung D7000(46") Wszystko o serii D7000

ernet

Active member
Bez reklam
Panie i Panowie....

... przyjmijcie :p mnie do klubu D7000 :blagam: :D
Dziś odebrałem TV. Oprócz jednej chmórki w górnym,lewym rogu: czysto. Nawet nie chce się mi jechać z powrotem do sklepu i zamieniac na kolejny model, bo może być tylko gorzej ;-(
Reszta: super , na razie. Na sat Astra jest przekaz demo 3D.
Czy można ustawić widhet ZEGAR na stałe, na ekranie ?
Obraz w jak dla mnie super. Szczerze, to gdybym mógł podłączyć dekoder Technisata ( mam TV N ),
to byłoby o wiele lepiej ( z "autopsji sąsiada " ;-) ).
W Sony miałem opcję "wszystkie piksele " ( cokolwiek to znaczy ) czy w tym TV jest coś podobnego ?
 

Michalangello

New member
Telewizor świeci cudnie, trójwymiar wybitny, filmy z usb wyglądają znakomicie, z laptopa nieco gorzej (ale domyślam się że to kwestia komputera/kodeków). Doskwiera mi jedna rzecz, która dla większości jest pewnie nieistotna. Żeby dało się grać na konsoli trzeba włączyć w Samsungu tryb gry, który wyłącza wszelkie polepszacze, przez co gry tracą płynność do której przyzwyczaiły mnie telewizory Sony, które to radzą sobie świetnie z grami przy włączonych wspomaganiach motionflow itp. To tak jakbym z 60 klatek na sekundę przesiadł się spowrotem na 25-30 :-(. No ale coś za coś widocznie, może się przyzwyczaję ;)
 

weksla

New member
Bez reklam
Michalangello sądzę że nasz samsung nie będzie odbiegał jakością obrazu w stosunku do tv sony w grach video. Wszystko jest kwestia ustawień.

Apropo kamerki, czy podłączał juz ktoś i czy warto ją kupić? Kolejna opcja którą musze wiedzieć jest to czy musze podłączać koniecznie pod usb (HDD) bo jest mi to gniazdo nie na rękę bo mam tam wpiętą przedłużke usb do podłączania dysku 2,5'', a tv wisi więc dostęp dupiasty:(...pomocy
 

robsoniqe

New member
Mam pytanie. Mam soft 1017. Aktualizacja online pokazuje ze nie ma nowszej.. często nie chce mnie się odpalić samsungapps czy to może być wina softu? Jaka Wy macie?

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
 

florky12

New member
W moim przypadku aktualizuje tv regularnie, a też czasami zdarza się, że wyskakuje błąd połączenia sieci (przez wifi i kabel to samo).
Telewizor aktualizuj nie online, tylko pobierz plik z samsunga i wrzuć go przez usb.
Wczoraj pojawiła się nowa wersja 1021.
 

Zarek1

New member
Mam mały problem.Utworzyłem konto na serwisie youtube,później poprzez smarthub powiązałem oba konta.Na swoim kanale utworzyłem playlisty (które działają na 100%),jednak na youtube na smarthub w zakładce moje playlisty,widać screen jednego z moich filmów z playlisty,po kliknięciu na około sekundę włącza się okno z nazwą tej playlisty,po czym znika.Tak naprawdę nic nie chce mi odegrać,ani nawet wyświetlić się na dłużej w zakładce MOJ YOUTUBE.Może źle z tego korzystam?Ktoś coś podpowie?
 
Ostatnia edycja:

weksla

New member
Bez reklam
To że nie działa na chatach itp ta kamerka to dupa, ale może kiedyś to dopracują.

Aha w sofcie 10.21 piszą że poprawili działanie smart hub więc może nie bedzie tracił już nigdy połączenia i będzie działał sprawniej. Ja zainstalowałem soft 10.21 przez internet i nie wiem dlaczego aktualizacja online miałby byc gorsza od tradycyjnej przez USB jak ktos wcześniej pisał.

Czy faktycznie bedzie smarthub działał lepiej to sie okaże po czasie:D
 
Ostatnia edycja:

robsoniqe

New member
To że nie działa na chatach itp ta kamerka to dupa, ale może kiedyś to dopracują.

Aha w sofcie 10.21 piszą że poprawili działanie smart hub więc może nie bedzie tracił już nigdy połączenia i będzie działał sprawniej. Ja zainstalowałem soft 10.21 przez internet i nie wiem dlaczego aktualizacja online miałby byc gorsza od tradycyjnej przez USB jak ktos wcześniej pisał.

Czy faktycznie bedzie smarthub działał lepiej to sie okaże po czasie:D

Ja mam tv od tygodnia soft 1017 klikam aktualizacja codziennie i nic nie znajduje..

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
 

weksla

New member
Bez reklam
Powiem Ci że ja jak kupiłem tv był na sofcie 10.16 (wtedy najnowszy) i tez nie aktualizowało mi się online, wyszło 10.17 wgrałem przez usb, (dalej nie aktualizowało się online) wyszło 10.18 (wgrałem przez usb) i od tej pory mam zawsze aktualizacje online, podejrzewam że coś poprawili w tym sofcie. Także zainstaluj sobie np 10.20 przez usb, a nastepnie spróbuj online i powinien znaleźć 10.21 i sam ściągnąć.
 

robsoniqe

New member
Powiem Ci że ja jak kupiłem tv był na sofcie 10.16 (wtedy najnowszy) i tez nie aktualizowało mi się online, wyszło 10.17 wgrałem przez usb, (dalej nie aktualizowało się online) wyszło 10.18 (wgrałem przez usb) i od tej pory mam zawsze aktualizacje online, podejrzewam że coś poprawili w tym sofcie. Także zainstaluj sobie np 10.20 przez usb, a nastepnie spróbuj online i powinien znaleźć 10.21 i sam ściągnąć.

Jak wgrywać to raz.. Dam 1021 od razu.. :) dzięki


P.s jaka miła niespodzianka.wchodzę do domu..wlaczam aktualizację online i 1021 leci :)
Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
 

weksla

New member
Bez reklam
a widzisz więc problem rozwiązał się sam:D

Daj znac czy widzisz jakieś zmiany przy przesiadce z 10.17 od razu na 10.21, bo ja jak wgrywam każdy jaki wychodzi to raczej mało zauważam:D
 

robsoniqe

New member
Za pierwszym razem niby wszystko ok trochę szybciej chodzi całe menu huba.. Ale później jakoś z siecią długo nie mógł się połączyć.. Moim zdaniem fajne to ale nadal kuleje

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
 

weksla

New member
Bez reklam
Mi się jednak wydaje że faktycznie smart hub chodzi szybciej i płynniej, ponadto oglądając dziś seriale w najwyższej jakości na tvn player ani raz mi nie wywaliło filmu do menu pomimo tego ze miałem obciążone łącze ściąganiem 2 dużych plików.
 

Michalangello

New member
Michalangello sądzę że nasz samsung nie będzie odbiegał jakością obrazu w stosunku do tv sony w grach video. Wszystko jest kwestia ustawień.

Apropo kamerki, czy podłączał juz ktoś i czy warto ją kupić? Kolejna opcja którą musze wiedzieć jest to czy musze podłączać koniecznie pod usb (HDD) bo jest mi to gniazdo nie na rękę bo mam tam wpiętą przedłużke usb do podłączania dysku 2,5'', a tv wisi więc dostęp dupiasty:(...pomocy

No ale jak ma nie odbiegać jak na telewizorze Sony można grać z motionflow czyli mieć w każdej grze ultrapłynny obraz jak przy 60 klatkach na sekundę, a w Samsungu jest to niemożliwe przez input lag i błędy w wyświetlanym obrazie. Inna sprawa, że dzieki temu w Samsungu oglądamy gry "tak jak sobie tego życzą twórcy" ;).
 
Do góry