TV LCD LED Samsung D7000(46") Wszystko o serii D7000

marionerio

New member
No i TV wrócił. Serwis uwinął się w mniej niż tydzień, matryca wymieniona. I.... tu zdziwienie i zadowolenie wymieniona matryca prawie wogóle bez cludingu (przy starej nie było źle jak się ustawiło) ale teraz no prawie miodzio - tylko lewy górny róg troszkę świeci.

Co do ostawień podaję poniżej moje zaczerpnięte z tego wątku i trochę zmodyfikowane chyba gdzieś z 10 strony:

OBRAZ - standard podświetlenie - 8 kontrast - 95 jasność - 48 ostrość - 45 kolor - 49 odcień - 50/50 UST. ZAAWANS. tonacja czerni - najciemn. kontr.dyn. - wysoko gł. czerni - 2 gamma - -1 wz. zaaw. - wył. tylko tryb RGB - wył. PRZEST. KOL. użytkownika R - 52-0-0 G - 3-53-2 B - 0-0-55 Ż - 52-51-2 C - 0-53-53 P - 49-3-49 BALAN BIELI 22 24 26 19 24 28 Odcień skóry - -2 uw. kraw. - wył. ośw. dyn, - wył. LED Motion Plus - wł. ton kol. - ciepły 1 filtr zakł. cyfr. - wył. poz. czerni HDMI - nisk. Motion Plus - wyraźny
Mam identyczne ustawienia i dalej mam clouding, od czego mam zacząć żeby zgłosić reklamację?
 
Ostatnia edycja:

Kris99

New member
Mam identyczne ustawienia i dalej mam clouding, od czego mam zacząć żeby zgłosić reklamację?


Telefon do Serwisu Samsunga i informacja o nierównomierne podświetlenie matrycy.

Zapewne zabiorą go i sprawdzą, jeśli nie będzie spełniaj jakiś tam norm to może wymienią. Chodź clouding nie jest podstawą do wymiany matrycy.

K.
 

Bord77

New member
OK, problem z aktualizacją rozwiązany :D. Sprawa banalna, nie pomyślałem, że soft do D8000 może być inny niż do D7000 :D ... ściągnąłem ze strony samsunga soft do D7000, wypakowany folder T-GAPDEUC na pendrive i poszło wszystko gładko.

a co daje ten nowy soft do D8000?? wie moze ktos??
 

weksla

New member
Bez reklam
Ja po instalacji też nie zauważyłem od razu, jednak po obserwacji wydaje mi się że lepiej chodzą filmy z VOD, ale to może autosugestia...
 

Primer

New member
Witam mam pytanie dotyczące oznaczenia znajdującego się na naklejce z tyłu obudowy (pomijając menu serwisowe).Czy oznaczenie version 01,02 lub 03 daje nam wskazówkę co do rodzaju matrycy
 

jujasek

New member
Mam pytanie, czy koś wie dlaczego korzystając ze źródła HDMI (dekoder kablówki) mam nieaktywne automatyczne dostosowywanie wielkości ekranu.

Kiedy jestem na wejściu antenowym w P.size Auto-szerokość jest aktywna natomiast po przejściu na wejście HDMI opcja ta jest już niedostępna, chociaż w manualu piszę że powinna być.
 

WnuczekPL

New member
Witam! Mam zamiar kupić Samsunga UE46D7000, lecz nie chcę przepłacić :D
Najniższa cena jaką znalazłem to 4999zł (Media Markt Szczecin), jednak już w moim MM (Zamość) za ten sam model chcą 5499zł. Panowie sprzedający o rabacie nie chcą słyszeć ;D Szukając w internecie nie znalazłem nic ciekawego (wszystko ok.5500zł). Pamiętam jeszcze miesiąc temu ceny były dużo bliższe kwocie 5000zł, a teraz poszły trochę w górę. Stąd właśnie moje pytanie co możecie mi doradzić? Czekać na okres świąteczny, poświąteczny? A może znacie jakiś sklep który akurat ma promocję na ten model?
 

weksla

New member
Bez reklam
cena 4999 jest dobra ceną jesli dorzuca ci 2x okulary 3D. Niech Ci wyślą TV i nie musisz jechać. Ja za identyczną cene kupiłem 1,5 miesiąca temu w media express. teraz mają tam promocję na model 40''
 

WnuczekPL

New member
Na 100% wysyłają? Ciekawy jestem jak będzie się miała sprawa w okresie świątecznym z cenami. Jutro pójdę porozmawiać z kierownictwem MM w Zamościu (słyszałem że z nimi bardziej da się dogadać niż ze sprzedawcami).
Jak myślicie - jeżeli brałbym razem z telewizorem PlayStation 3 byli by bardziej skorzy do rabatu?
 

jujasek

New member
A ja nabyłem 46D7000 w ME w promocji bez VAT za 4633zł :) - więc może poczekaj a też trafisz okazję.

I ponawiam pytanie o automatyczny P.size w wejściu hdmi - dlaczego jest nieaktywny????
 

WnuczekPL

New member
A kiedy była ta promocja? Jak myślicie kiedy i gdzie najszybciej będą podobne? O ile pamiętam promocje bez vatu zaczynały się zazwyczaj po nowym roku, lecz mogę się mylić.
 

Marek36

New member
Kolejna promocja bez vat w MM bedzie w maju :) Szansa jest ,że w okolicy 27-28 Grudnia będzie jakaś promocja.
A ceny ? kolega na magazyn dostaje nowe TV juz w nowych cenach.
Ceny pójdą w górę :)

Mogę odstąpić Ci ostatnią sztukę EU46D7000 z dwiema sztukami okularów ( nowy typ ) i wbitą gwarancją na 5 lat. Cena do uzgodnienia.
 
Ostatnia edycja:

Loram

Klub HDTV.com.pl
vip
Mam pytanie czy Wam też tak żre baterie pilot do 46d7000 ? Ten płaski.
Mi wpiernicza baterie z częśtotliwością 2 paluszki na tydzień. Masakra jakaś...
 

Marek36

New member
info sprawdzone .... no chyba ,że znajomi z Samsunga mnie kłamią.
Na magazyn docierają TV ( nie tylko samsunga ) które na koniec grudnia i styczeia będą już z nowymi , wyższymi o kilkaset ( nawet 1000 zł niektóre) zł cenami.

Sami niebawem się przekonamy czy prawda :)
 

Loram

Klub HDTV.com.pl
vip
Windują ceny ile się da, na święta obniżą deczko stwarzając pozory wielkich promocji, a po nowym roku będą obgryzać pazury jak tu coś sprzedać...
 

Marek36

New member
Windują ceny ile się da, na święta obniżą deczko stwarzając pozory wielkich promocji, a po nowym roku będą obgryzać pazury jak tu coś sprzedać...

Tak właśnie to będzie wyglądało.
Saturn prawdopodobnie będzie robił taką promo jeszcze przed samym końcem roku.
Problemem może okazać się nie sama cena a dostępność. Przy ostatniej promocji magazyn Saturna był pusty już po kilku pierwszych dniach.

A raty 0% ? Nie liczył bym na te raty przy 6-10 tyś.
90 % to odmowy. Tak było ostatnio :D

Jeśli ktoś chce coś kupować to teraz, nie po nowym roku.
 
Do góry