TV LCD do NL

energy

New member
Witam i musze sie przyznac na wstepie, ze kompletnie nie wiem jak sie za temat zabrac, mianowicie. Chcialbym kupic TV LCD z racji tego ze wynajmuje studio/kawalerke odleglosc od ogladanego obraz w zaleznosci czy leze czy siedze jest 1.7m-2.0m. Wybralem wiec stolik pod telewizor max 32".

Sposrod telewizorow, ktore mi pasuja wizualnie i technicznie wybralem:

Panasonic TX-L32C2 (IPS-alpha, Vreal 4, 1xHDMI, 10wat)
Panasonic TX-L32C20 (IPS-alpha, Vreal 4, 2xHDMI, 10wat)
Panasonic TX-L32X20 (IPS-alpha, Vreal 5, 3xHDMI, 20wat)

Samsung LE32C450
Samsung LE32B450
Samsung LE32B460
Samsung serii 5xx jest juz dla mnie troche za drogi, nie wiem czy jest odczuwalna roznica miedzy HD ready - full HD.

Klopot jest w tym, ze mieszkam w Holandii i z tego co wyczytalem na stronie panasonica w modelu C20:

Telewizor przystosowany jest do odbioru sygnału DVB-T/C/S/S2 (MPEG2 oraz MPEG4-AVC [H.264])((począwszy od sierpnia 2009) / Nie jest gwarantowana kompatybilność telewizora z przyszłymi usługami DVB. / Odbiór sygnału DVB-T MPEG4-AVC dostępny jest w nastepujących krajach: Dania, Hiszpania, Estonia, Francja, Litwa, Norwegia, Słowenia, Szwecja, Polska, Węgry, Portugalia. / Funkcje DVB-C dostępnę są wyłącznie w następujących krajach: / Szwecja (ComHem, Canal Digital), Dania (YouSee), Norwegia (Canal Digital), Finlandia (Cable Ready HD), Niemcy, Szwajcaria, Holandia / Powyższa lista powstała na podstawie danych z dnia 1 stycznia 2010

Rozumiem, ze w NL powinienem miec TV z DVB-C. Nie wiem co zrobic bo mozliwe ze chciialbym kupic dekoder cyfrowego polsatu, telewizji N, lub cyfry plus. Chcialbym zeby TV dzialal z konsola Xbox 360 rowniez. W mieszkaniu mam jakies dwa wyjscia 2xRJ45 i 2x antenowe (jest to biurowiec). Nie wiem kompletnie jak sie za to zabrac czy szukac telewizora, ktory ma DVB-T(mpeg4) + DVB-C ? Pomozcie prosze. Pozdrawiam
 

KubaArek

New member
Bez reklam
jeżeli chcesz odbierać z C+ ,Polsatu czy N to nic nie przeszkadza w wyborze TV, od operatora dostajesz tuner łączysz go z TV kablem HDMI i śmiga.
tuner DVB-T jest do oglądania cyfrowej naziemnej a DVB-C to telewizja kablowa.
 

energy

New member
Ok zakladajac ze mam juz lcd tv chce teraz kupic przykladowo cyfre plus do holandii. Musze kupic dekoder + talerz + kabl satelita dekoder + kabel HDMI ? Czy moge skorzystac z holenderskiego juz zamontowanego talerza ?
 

pkomp

New member
"SprzętWszystko związane z HDTV oprócz wszelkiego rodzaju wyświetlaczy. Za umieszczanie wątków o LCD, plasmach itp, z miejsca będą bany! Odpowiednie działy znajdują się w kat. VIDEO!"

nie ma to jak porzadek na forum i wprawni moderatorzy
 
Do góry