TV LCD do 2300zł (+-100zł)

Marciin89

New member
Witam. Obecnie posiadam TV Samsung LE 40C630, który zdecydowanie mi odpowiada i obraz jest dla mnie w 100% zadowalający. TV używam pod Cyfrę + ( praktycznie tylko kanały SD) oraz konsole PS3. Poszukuje drugiego TV 40-42 cale (w zależności od marki) na którym obraz będzie tak samo dobry, a może być i lepszy. Zależy mi na prawdziwych 100hz.

Z wcześniejszych tematów wyszukałem min.
SHARP LC-40LE630E
Sharp LC40LX630E
Toshiba 40TL838

Dodam że nie wykluczam żadnych FIRM, chodzi mi o jakość obrazu. W TV nie będzie internetu gdyż od tego mam komputer, ewentualnie jakieś filmy z pendriva i konsola PS3, ale przede wszystkim CYFRA + w SD.
Proszę o jakieś propozycje.

CENA: 2300zł (+- ok. 100zł) Oczywiście wolałbym aby było minus. Pozdrawiam.
 

Marciin89

New member
Chodzi o to, że ta suma to już jest taka sztywna ponieważ tak naprawde musze kupić dwa takie telewizory, a dokładać do dwóch to już się sumka zrobi większa. A czy jest ogromna różnica miedzy Sharp LC40LX630E, a Panasonic TX-P42G30E? I ogólnie plazma będzie lepsza do odbioru kanałów SD z cyfry?

A poza tym jaka jest różnica między Sharp LC40LX630E, a SHARP LC-40LE630E oprócz ceny ??
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Różnią się kolorem obwoluty. Jeśli preferujesz obraz ostry to zdecydowanie Sharp.
 

Marciin89

New member
Czyli mam rozumieć, że do 2400zł ten Sharp będzie najlepszym wyborem spośród wszystkich LCD i PLAZM w tej cenie?
Czy ten Sharp będzie miał lepszą jakość obrazu od w/w Samsunga LE 40C630?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie pamiętam jak gra Samsung 40C 630 - bo to było lata temu.
Jesteś przyzwyczajony do technologii lcd - a to bardzo dużo. Dlatego zostałbym przy tym Sharpie.
 

Marciin89

New member
Dziękuje. A teraz ostatnie pytanie przed kupnem. Po przeczytaniu testu Toshiby dało mi do myślenia:

Sharp LC40LX630E, czy Toshiba 40TL838 ??

Póki co wybiorę jeden z w/w modeli tylko proszę o opinie, a na drugi zdecyduje się jeśli bede zadowolony.
Dodam że Sharp w Media Expert kosztuje 2399zł. Czy cena jest dobra?
Pozdrawiam
 

tvsatuser

New member
Według opisów myślałe, że LX630 różni od LE630 obecność drugiego mini pilota.
LX630 jaki ma kolor ramki wokół ekranu?

I czy z LX630/LE630 działają piloty od LE810/LE830 czy też każdy pilot i TV ma inne kody IR?
 

Marciin89

New member
Jeszcze proszę o opinie

Sharp LC40LX630E, czy Toshiba 40TL838 ??

Który z tych.
Sharp LC40LX630E 2399zł w Media Expert
TV 3D TOSHIBA 40TL838 2370zł w Media Markt
 

don111

Banned
Póki co wybiorę jeden z w/w modeli tylko proszę o opinie, a na drugi zdecyduje się jeśli bede zadowolony.
kup sobie najpierw plazmę Panasonic 42G30 w zbliżonej cenie, będziesz wiedział czy wolisz obraz LCD czy plazmy, w razie czego oddasz w ciągu 10 dni choć wątpię ;)
na pewno zyskasz lepszą kolorystykę, płynność i czerń w stosunku do LED za podobne pieniądze, bo te w/w LED raczej będą miały słabszy kontrast od Samsuga C630
 
Do góry