TV LCD co po samsung LE32R81B?

nolimit

New member
Witam

Chce zmienic telewizor bo ten chce dac tacie. Jaki mi polecacie telewizor 32 lub 37 cali tak do 4 tys zl. Jest cos ciekawego? Jest moze cos z dyskiem twardym? Ogolnie to bym chyba chcial samsunga bo ten model ktory mam jest bardzo dobry i sobie go chwale. Tylko teraz bym chcial cos z kartami SD i dyskiem twardym (czy ten dysk halasuje? bo przykladowo jak mam w nce dysk to on szczerze mowiac troche glosno chodzi, teraz juz jak sie wylaczy nke to dysk tez sie wylacza ale na poczatku cala noc halasowalo nawet po wylaczeniu. Takze nie wiem czy kupowac TV z dyskiem bo jesli on bedzie halaslowal to odpuszcze...)


Co mi polecacie?

aha i musza byc wyjscia HDMI najlepiej x3


aha czy jest cos w full HD w 37 calach?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
masz duże wymagania :D jak na kasę 4000 zł .
Ale 37 Toshiba X 3000 full hd - będzie spełniać oczekiwania .
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=17976

obraz obrysowany i czysty

20c023d5b4f30abfmed.jpg



teraz zamiast najgorszego sygnału w naszym sklepie stacja TV4 podłączyliśmy Xboxa
5a1011988471eb49med.jpg


http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=16084&highlight=fabryka+toshiba
 

nolimit

New member
Nie dubluje watkow bo tam sie pytam w innym dziale - samsung. O samsunga a tutaj obojetnie jaki TV...

Ten link cos nie dziala do tej toshiby:


nolimit, nie masz dostępu do tej strony z powodu:. Starasz się dostać do zamkniętej strefy Klubu hdtv.com.pl (więcej informacji TUTAJ)
Temat mógł zostać zamknięty przez administrację
Nie dokonałeś jeszcze pełnej aktywacji konta



a mowisz ze 4 tys to malo ale nie koniecznie musi byc 37 cali moze byc 32 to nic nie znajde z kartami SD i dyskiem? I jak jest z tym halasem?



wpisalem sobie w google i nic nie widze zeby ten TV mial karty SD oraz dysk twardy. Slyszalem ze najlepsze sa TV samsunga czy to prawda? W sumie na moj model nie moge narzekac
 
Ostatnia edycja:

nolimit

New member
Co jest z tym forum. Nikt juz nie doradza?

Jak kupowalem tego smsunga to fajnie mi doradzaliscie. Cos sie sypie forum widze :roll:


To moze inaczej ta toshiba mi sie z wygladu nie podoba. Troche tandetnie wyglada. I ta nozka srebrna...


na innym forum doradzaja cos innego mowia ze z kartami albo usb nic nie dostane do ceny 4 czy tam 5 tys i zeby zarazme TV dobrze gral czyli byl ladny obraz.

Wiec polecili mi cos takiego do 4 tys


JVC LT-37P80

37" LCD Sharp LC37X20E (Aquos) FULL HDTV

plasme panasonic TH 37pv700 (niby lepsza niz LCD tak pisza)



Co byscie wybrali z tego? Moze jeszcze cos innego max moge wydac 5 tys...
 
Do góry