TV LCD 40''

ela

New member
ortax360

Dziekuje za odpowiedź

Widze że masz tego sony tylko 32 cale, mozesz cos napisac wiecej na temat tego modelu , (chyba nie rozni sie od modelu SONY V40A10, tylko wielkoscia ekranu), chodzi mi o zalety lub ewentualne wady tego LCD.

Pozdrawiam
 

ortax360

New member
LCD Sony SERIA V (32,40) Swietny wyglad ,dopracowane sczeg.
lcd dział swietnie z kabla i tunera np polsat cyfrowy. Swietne kolory i ostrosc obrazu ,powala jakoscia OBRAZU przy sygnale HD i SD z hdmi.
DVD podłaczone componentem 480i i 480p sonego qs 930 obraz bardzo ostry , dynamiczny pełen kolorów ,swietna czern doskonałe menu mnogosc ustawien.
Wady : troszke brakuie basu w głosnikach i wiatraki ,ale to nie jest wada tak został zaprojektowanyi widocznie musza byc, w nocy delikatnie słychac szum . Serdecznie polecam ci serie V Sonego :
OCENA od 1 do 5
Obraz - dvd- 5 (component )
Obraz - Tuner i analog 4-5 zalezy od sygnału ( rgb )
Obraz - HDMI HD 720p fantastyczna jakosc obrazu.
Dzwiek- 3,5
 

ela

New member
No to się nazywa odpowiedź :!: Panowie uczcie się od ortax360 jak powinno się odpowiadać na zadane pytania

Wielkie dziekuję !

Mam jeszcze pytanie, czy w LCD Sharp też są te wentylatory bo mam Sharpa i tam nic nie słychać by coś szumiało. Czy to mocno przeszkadza w Sonym? Jak chodzi ze zwykłej anteny ?


Pozdrawiam
 

ortax360

New member
Sharp seri P50 nie ma wentylatorów ,ale Sharp 32GA43/3E .
W Sonym zastosowano bardzo ciche wiatraki ( myslałe przed zak ,ze bedą o wiele ggłosniejsze a tu miła niesppodzianka) praktycznie ich nie słychac dopiero w nocy powiedzmy ,ze ok 1 jak sciszymu lcd słychac delikatny szum ktory wcale nie przeszkadza w ogladaniu i zasypianiu przy właczonym LCD. Własciwie to tak jakby ich nie było .Sony serii V z anteny oidbiera BDB i bedziesz na 100% zadowolona nic nie smuzy kolorki pełne OBRAZ OSTRY . Kanały przełączią sie bardzo szybko redukcjia dnr dział i nie przeszkadza w ogladaniu. Przetestowałem juz kilkanascie lcd sam miałem juz Panasonica 32lx500 , Jvc S60 , Sharpa p50 itd.
Nie jestem sprzedawcą takie mam hobby lubie zmieniac tv co kilka tygodni i w ten sposób je testuie potem zostawiam te najlepsze .
Dlatego mam Sharpa 32ga4e i Sonego Serii V a niedł. bede miał tez Toshibe 32wl58 te LCD sa swietnie iwarte swoiej ceny .
 

rafaello

New member
Pomoc w wyborze plazmy

witaj, ortax360

tak się składa, że testowałem sony 40 i dziwię się, że dałeś mu takie wysokie oceny. Wg nie tylko moich ocen, "5" nawet przez hdmi czy dvi bym nie dał ... B. słaba jasność i kiepski kontrast, a w procesorach poprawy obrazu (ostrości, smużenia), Sony widać sobie nie radzi ...


pzdr,
 

ortax360

New member
wtaj, rafaello

HHH dziwne u mnie na Sonym V32A1OE Obraz jest bardzo jasny ustawienie 50 a kontras rewelacyjny musiałem ustawic 50 po był za duzy . Na hdmi mam ustawienia Kontrast 65 , Jasnosc 50, kolor 18 ,ostrosc 20 i Gamma 2 Obraz az zachwyca jakoscią . Xbox 360 podłączenie componet miodzio .
V40A10E radzi sobie swietnie ma procesoe wysokiei rozdzielczosci i to widzac szczeg na HDMI .
Nie bede sie kłucił jezeli dla ciebie jest kiepski niech tak bedzie dla mnie jest SYPER !!.
ps:
Moge sie z toba zgodzic ze tak jest ,ale w modelu S40 a nie w V40.
Ten model akurat Sonemu nie wyszedł.
 

hawranek

New member
Witam wszystkich!

A może ktoś wypowie się więcej na temat SAMSUNG LE40 M61B. Wszelkie wady, zalety itp. Zastanawiałem się nad SONY KLV V40A10 BRAVIA, ale raczej wybiorę SAMSUNGA, mimo że jest błyszczący, ale mnie to akurat nie przeszkadza :wink:
Pozdrawiam!
 

Skrenti

New member
Witam. mam Sony KLV 40''. Jest rewelacja, żadnych problemów. Myślę, że tak naprawdę to tego typu TV dopiero pokażą co potrafią jak będzie podany sygnał o wysokiej rozdzielczości. Przy sygnale z satelity to i tak jeszcze nie jest to co powinno być. Ja oglądam TV z 5-ciu metrów.

Pozdrawiam
 

Bernesco

New member
Witaj Hawranek,
jak pisałem wcześniej M61B jest fantastyczny jako ekran kina domowego, dobrze radzi sobi z większością programów z np. cyfry+, ale coby nie przesłodzić, bywa czasem i tak, że jakość sygnału powoduje irytację u oglądającego (program AXN np. wygląda mniej więcej jak film odtwarzany z VHS). Jednakże sumując wszystkie za i przeciw, polecam zakup tego LCD.
Zdziwiło mnie natomiast to w dyskusji, że błyszczące obramowanie ma znacząco utrudniać oglądanie tv ! Jako użytkownik, mogę stwierdzić , że mnie przeszkadza, owszem, ale paradoksalnie w ciągu dnia i to słonecznego, przy wyłączonym tv. Wtedy doskonale widać kurz, nawet w minimalnej ilości :))
Pozdrawiam
 

hawranek

New member
Dzięki Bernesco

Na dzień dzisiejszy stać mnie jedynie na wersję 32" owego samsunga. Trochę się wstrzymam i uzbieram na 40", bardziej mi odpowiada ten lcd. Jeszcze zastanawia się nad Loewe Xelos 37" może ktoś coś więcej o nim napisze. Mile widziane porównanie z samsungiem 40 M61B.

Pozdrawiam!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
opisy i porównaie w innych wątkach.
Obydwa ekrany są w testach . Zapraszam na porównanie - tym bardziej ,ze notują one znakomite recnzje.
okazją są też znakomite -oferty cenowe.
pozdrawiam
 
Do góry